«Кубок Перемоги 2017». Відбулися матчі четвертого туру

В середу 26 квітня в рамках четвертого туру регулярної першості відбулось два матчі: «МегаСпорт» (с. П’ятихатки) – «Прометей» (м. Кременчук) та «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки) – «Псьол+» (с. Омельник).

«МегаСпорт» грою з «Прометеєм» завершував для себе цикл ігор регулярної першості, адже згідно календаря турніру юні вихованці Олега Зубова в останньому п’ятому турі будуть відпочивати. Достроково вирішивши питання потрапляння в плей-офф турніру, «МегаСпорт» у разі перемоги або бодай нічийного результату в матчі з «Прометеєм» достроково гарантував би собі й перше підсумкове місце в турнірній таблиці регулярної першості.

Однак безпосередньо на футбольному полі події розгорнулись по-іншому. Не зумівши реалізувати в стартовому відрізку гри декілька вірних нагод, «МегаСпорт» двічі пропустив у свої ворота. До перерви гравцям «Прометею» ще двічі вдалось засмутити голкіпера «МегаСпорта» Артема Полякова. Швидкий гол на самому початку другого тайму у виконанні Владислава Тимошенка подарував надію вболівальникам «МегаСпорту». В підсумку «МегаСпорт» був сильнішим за суперника у другому таймі 5:4, але в цілому за рахунок першого тайму програв матч із рахунком 5:8.

До ігор останнього туру «МегаСпорт» залишається на першому місці турнірної таблиці, але в разі перемог «ДЮСШ № 2» та «Прометея» над своїми противниками в останньому турі відразу три команди матимуть однаковий показник за набраними очками в усіх матчах регулярної першості. В такому випадку згідно положення про турнір місця команд в підсумковій турнірній таблиці регулярної першості буде визначено за додатковими показниками. Як наслідок, цілком ймовірною виглядає повторна зустріч «МегаСпорту» та «Прометея» вже в плей-офф за право зіграти в головному матчі турніру.

Не менше турнірне значення мала й друга гра четвертого туру між «Дніпром» (с. Кам’яні Потоки) та «Псьол+» (с. Омельник). Без перебільшення, це була гра «за шість пунктів» між командами, які до цього не набирали очок у регулярній першості. В першому таймі сильнішими були гравці «Дніпра», результат першого тайму 3:1 на їх користь. У другому ж таймі омельничанам вдалось переломити хід гри, виграти другий тайм, але підсумковий результат матчу 4:3, мінімальна перемога «Дніпра». Цим результатом у матчі з прямим конкурентом підопічні Івана Коваленка та Яна Білоуса гарантували собі місце в плей-офф регулярної першості. Для омельницьких футболістів гра в останньому турі проти «ДЮСШ № 2» не матиме особливого турнірного значення, однак буде чудовою нагодою «грюкнути дверима» та вплинути на остаточний розподіл місць у турнірній таблиці та на визначення пар суперників стадії плей-офф.

Нагадаємо, в останньому п’ятому турі регулярної першості у суботу 29 квітня о 9 год.              «Псьол+» (с. Омельник) зіграє проти «ДЮСШ № 2» (м. Кременчук), а о 10 год. 20 хв. «Дніпро» (с. Кам’яні Потоки) поміряється силами з «Прометеєм» (м. Кременчук).

Крім того, в понеділок 24 квітня відбувся перенесений матч першого туру, в якому команда «ДЮСШ № 2» не залишила жодних шансів «Дніпру». Після 2:0 у першому таймі вихованці Олега Кармазіна святкували в підсумку перемогу й в матчі із загальним рахунком 9:0.

Після зіграних чотирьох турів турнірна таблиця регулярної першості має наступний вигляд.