Натуральний засіб для видалення цвілі в пральній машині

Як правило, пральна машина працює в нас мало не щодня, з часом усередині неї накопичуються забруднення й починає розвиватися цвіль. Особливо це помітно на гумових частинах — ущільнювачі на дверцятах пральної машини.
Мова йде про грибок, який з’являється в різних місцях, як правило, у вологих і темних. Є кілька типів такого грибка, і часто він буває непомітним для людського ока.
Незважаючи на те, що грибок поширюється у вологому середовищі, ті види, що являють собою власне цвіль, можуть «вижити» і в умовах екстремальної сухості, просто не будуть розмножуватися (але не загинуть).
Вони накопичуватимуться на зовнішній частині пральної машини, знизу, з боків і особливо в кутах. Гарною новиною є те, що при цьому порушується лише естетичний вигляд.
Але ось якщо цвіль потрапляє всередину барабана, то є висока ймовірність того, що вона «заразить» собою одяг, а це призведе до появи неприємного запаху або навіть наявності інфекцій.
У пральній машині цвіль утворюється «завдяки» воді й милу. Суміш цих інгредієнтів у комбінації з вологістю всередині електричного приладу сприяють створенню ідеального середовища для появи цвілі. Розпізнати її дуже легко, адже вона має характерний темно-зелений колір і грузлу текстуру.
Безумовно, сьогодні в кожному домогосподарстві є велика кількість усіляких засобів для чищення. Правда, до їхнього складу входять хімічні компоненти, та й коштують вони недешево. Ці продукти можуть нашкодити нашому здоров’ю, викликавши різні захворювання, і зіпсувати пральну машину.
Тим часом експерти говорять, що можна заощадити на засобах для чищення, використовуючи замість них натуральні альтернативи.
Природні засоби для прибирання будинку можна знайти завжди. Вони у всіх відношеннях будуть набагато кращі, ніж продукти промислового виробництва: дешевші, ефективніші і вже точно корисніші для здоров’я.
Для очищення пральної машини (як зовні, так і зсередини) і видалення цвілі ми можемо вдатися до наступного домашнього засобу.
Інгредієнти:
– 1/4 чашки лимонного соку;
– 3 літри води;
– 1 чашка перекису водню (250 мл);
– ємність із розпилювачем.
Налийте всі інгредієнти в одну ємність і змішайте.
Перелийте отриману суміш у флакон із розпилювачем і струсіть (попередньо переконавшись, що кришка щільно закрита).
Надягніть рукавички й маску (респіратор), щоб уникнути дотику до цвілі та вдихання її неприємного запаху.
Потім нанесіть суміш на всі поверхні, де є цвіль (неважливо, багато її чи мало). Залишіть для впливу на кілька хвилин, а потім видаліть за допомоги ганчірки.
Рідину, що залишилася, вилийте в секцію для прального порошку й запустіть машину на звичайний цикл прання (з гарячою водою, щоб процес очищення був максимально ефективним.

ЯК У МАЙБУТНЬОМУ УНИКНУТИ ПОЯВИ ЦВІЛІ В ПРАЛЬНІЙ МАШИНІ?

Для багатьох, можливо, це буде вперше – чистити свою пральну машину зсередини від цвілі. Але так чи інакше краще все-таки це зробити.
Навіть якщо цвілі у вас поки немає, це дозволить запобігти її появі в майбутньому й не допустити поширення неприємних запахів і інфекції.
Звичайно, іноді можна запросити й техніка для огляду свого незамінного в господарстві побутового приладу, але й самим подбати про його чистоту і справну роботу ніколи зайвим не буде.
Ось кілька рекомендацій, щоб уникнути утворення цвілі:
– завжди залишайте дверцята пральної машини відкритими після використання;
– відразу після прання витягайте з барабана мокрий одяг, щоб уникнути зайвої вологи;
– ретельно просушуйте гумовий ущільнювач дверцят;
– застосовуйте цей натуральний засіб для очищення машини хоча б раз на 2 тижні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *