Антирейтинг кременчуцьких підприємств

Три підприємства Полтавської області увійшли до сотні найбільших в Україні забруднювачів навколишнього середовища. І всі три – з нашого регіону: кременчуцькі ПАТ «Укртатнафта» та ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» і горішнєплавнівський ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Такі дані оприлюднені на офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.
Зокрема, за даними обласного департаменту екології та природних ресурсів, у першому кварталі поточного року «Укртатнафта» викинула в атмосферне повітря 2556,368 тонни забруднюючих речовин. Майже 70 відсотків із них склали неметанові леткі органічні сполуки.
1907,358 тонни – стільки за такий же період склали викиди в атмо­сферу забруднюючих речовин ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Значна частина з них – суспендовані тверді частинки та сполуки азоту.
Філією Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» в атмосферне повітря викинуті 2321,382 тонни забруднюючих речовин, у поверхневі водні об’єкти (р.Псел) скинуті майже 273 тисячі кубічних метрів зворотних вод. Усі скинуті води мають категорію нормативно очищених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com