Гран-прі й поїздка до Греції

Два дні поспіль – 13 й 14 травня – в містах Чорноморськ та Одеса проходили конкурс та гала-концерт ХV Міжнародного фестивалю мистецтв «Fest Мusic 2017». На одній сцені він зібрав до гурту сотні здібних учасників: дітей віком від 4 років, молодь, а також дорослих творчих особистостей, які вже визначилися у своєму життєвому виборі. В усіх жанрах і напрямках вокалу й хореографії, акторській майстерності, оригінальному жанрі та театрі мод представили свої таланти солісти, дуети, групи, ансамблі з багатьох регіонів України та зарубіжні гості.
Фестиваль мав на меті відродження, збереження й розвиток національних культур, зміцнення творчих зв’язків та міжнародних контактів, збереження наступності традицій національної культури тощо.
Феєричним, яскравим, незабутнім видався на цьому конкурсі виступ у жанрі естрадного вокалу нашої землячки, «кременчуцького соловейка», потоківчанки Оксани Віяс. Підкоривши журі і глядачів, вона стала володаркою найвищої нагороди фестивалю – Гран-прі. Разом із дипломом Оксана отримала і спеціальний приз: подарунковий сертифікат – поїздку до Греції на Міжнародний фестиваль-конкурс «Gold Stars Olimpus».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com