Якби я був радником Генсека…

«Уявіть, що ви – радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і що б ви запропонували для її вирішення». Саме такою непростою була цьогоріч тема 46-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді, який традиційно проводить Укрпошта.
Надзвичайно приємно, що переможцем обласного етапу стала юна кременчуцька розумниця, 11-річна учениця Максимівського навчально-виховного комплексу Маріенна Слюсаренко. Незважаючи на свій вік, вона вже замислюється над нерівністю в суспільстві. Це дійсно талановита дитина, й не лише в написанні творів, а й у програмуванні. Працюючи над своєю роботою, дівчинка зуміла всебічно й повно розкрити питання; висловити особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу; оригінально, творчо, змістовно, щиро, логічно, грамотно й самостійно викласти матеріал. Саме це й стало основним критерієм у рішенні журі присудити Маріенні перше місце й нагородити її грамотою та грошовою премією.
12 травня таку приємну місію в урочистій обстановці, за широкого загалу учнів, батьків, педагогів максимівського закладу освіти та представників Недогарківської територіальної громади, виконали працівники кременчуцького центру поштового зв’язку №2.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com