У районі – ще один майданчик

Приємна й довгоочікувана подія сталася в Ялинцях: після багаторічних обіцянь, сподівань, надій і підготовчої роботи тут, зрештою, відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Церемонія проходила вельми урочисто, за участі місцевої громади й представництва численних і високоповажних гостей, які так чи інакше були причетні до цієї доброї справи.
Якісне поле розміром 42 х 22 метри, зроблене за європейськими стандартами, на сьогодні стало одним із кращих у районі. Відтепер не лише місцеві шанувальники фізичної культури, а й уся спортивна спільнота Кременчуччини зможуть за будь-якої погоди мати належні умови для фізичного розвитку та повноцінних професійних тренувань. Звісно, слугуватиме воно й ареною змагань як сільського та районного, так і обласного рівнів.
Після вітальних слів, вручення подяк і квітів, традиційного перерізання стрічки та освячення новий майданчик прийняв і перших своїх «гостей». Команди Ялинцівського навчально-виховного комплексу та Недогарківської загальноосвітньої школи I –III ступенів зіграли товариський матч із міні-футболу.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com