Індус прибрав один із найбрудніших пляжів у світі

Афроз Шах з індійського міста Мумбаї організував прибирання одного з найбільш забруднених пляжів у світі, під назвою Версова. За його ініціативи до прибирання долучились місцеві жителі, які впродовж 86 тижнів зібрали з пляжу більше 5 мільйонів кілограмів сміття.
Колишнє узбережжя Аравійського моря в Мумбаї було популярним місцем відпочинку, що згодом перетворилось на стихійне звалище. Півтораметровий шар сміття був розсипаний на 2,5 км вздовж пляжу Версова. Проте у 2015 році житель Мумбаї Афроз Шах переїхав до квартири неподалік пляжу й почав займатись прибиранням його території кожних вихідних. Про це повідомляє CNN.
Спочатку на допомогу прийшов сусід Шаха, а згодом кількість добровольців сягнула понад тисячу людей, серед яких – співробітники місцевих компаній, зірки Боллівуду та діти. 20 травня 2017 року жителі міста закінчили прибирання, де з 5,4 мільйона кілограмів відходів, лише з прибережних вод були виловлені 160 тисяч кілограмів різного сміття.
Експерти програми ООН із навколишнього середовища назвали роботу Шаха «найбільшим очищенням пляжу в історії» і за свій вчинок чоловік отримав титул «Чемпіона Землі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com