У кращих традиціях


Вдало виступили минулого тижня на перших обласних спортивних змаганнях ВФСТ «Колос» на «Кращу спортивну громаду Полтавщини» наші омельничани. Та й дивини в цьому немає: місцеві спорт­смени давно вже заявили про себе як про команду гідного рівня – в багатьох видах спорту.
Вчергове підтвердили це й 17 червня на решетилівському стадіоні, що зібрав 15 збірних з усієї області. В нелегкій і напруженій боротьбі представники Омельницької об’єднаної територіальної громади змогли обійти всі команди-суперниці, причому п’ять із них досить потужних, які фактично представляли районні центри: глобинську, пирятинську, решетилівську, семенівську та шишацьку.
Змагання відбувалися з 5 дисциплін: гирьового спорту, волейболу або міні-футболу, настільного тенісу, перетягування линви та шашок. Кожен з учасників омельницької збірної, під керівництвом головного тренера Леоніда Сохіна, зробив свій важливий внесок у загальний результат. Євген Бакін і Наталія Сохін стали переможцями в настільному тенісі; Юрій Калашник виборов срібло в гирьовому спорті; треті місця здобули Людмила Пелипенко й Віктор Сохін за шашковими столами та Олександр Бабко, Анатолій Бородін, Віталій Кійко, Сергій Плетньов, Володимир Салтиков – у перетягуванні линви; п’яту сходинку посіли волейболісти Марина Бабенко, В’ячеслав Носенко, Анна Сливка, Олександр і Олексій Сохіни та Олександр Щербина.
В загальнокомандному заліку титул «Краща спортивна громада Полтавщини 2017 року» дістався Омельницькій об’єднаній територіальній громаді.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com