Час, сповнений теплих вражень

Насиченим і цікавим видався цьогоріч літній відпочинок учнів Малокохнівської школи, які провели два тижні в пришкільному таборі «Волошка». Для місцевої дітвори вчителі намагалися створити всі умови, аби їй було затишно, надійно, весело й головне – незабутньо.
Саме такою стала, найперше, поїздка до Полтави, організована для обдарованих дітей. Потрапили до неї й чимало вихованців табору. Вони залишилися в захваті й від вистави в ляльковому театрі, й від двогодинної екскурсії містом – до пам’ятника Полтавським галушкам, до садиби І.П. Котляревського, до славнозвісної альтанки. Не менший інтерес викликала в дітей і екскурсія в кондитерські цехи «Лукаса», там можна було не лише подивитись, як виробляють ласощі, а й посмакувати ними. Припали до душі школярам і відвідини пожежної частини в Кременчуці, де вони ознайомилися з непростою й відповідальною роботою рятувальників, а також продемонстрували свої знання правил пожежної безпеки.


– А ще полюбили наші «волошки» пішохідні екскурсії, – розповідає начальник пришкільного табору Наталія Бромот. – Так, ми двічі приходили до майданчика «Котигорошко», що на мікрорайоні 3-ій Занасип, де займалися на тренажерах; із задоволенням прогулювалися стежками рідного села. Побували в нас на гостинах і бібліотекарі філії № 9 ЦБС для дорослих, які порадували дітей захоплюючим квестом «В гостях у казки», що завершився пошуком скарбів та смачною кашею.
Попереду в дітвори – ще два канікулярні місяці, впродовж яких вони відпочинуть, зміцнять здоров’я і з новими силами знову сядуть за парти.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com