Сьогодні Гавриїла-архангела; збирайте городину і не приймайте важливих рішень

Собор архангела Гавриїла відзначається Церквою двічі на рік. Уперше – 8 квітня, на другий день після Благовіщення, а вдруге – сьогодні. Яке місце займають архангели в церковній небесній ієрархії? Вони, так само як і ангели, належать до нижчої її ланки (є ще середня й вища) – щось на кшталт старшого лейтенанта в українських ЗС. Докладно про небесну ангельську ієрархію написано в трактаті Діонісія Ареопагіта «Про небесну ієрархію». Архангели є вісниками великих подій і зміцнюють у людях віру.

Архангел Гавриїл був тим, хто сповістив Діву Марію про народження Ісуса Христа. Його ім’я перекладається як «Божа твердиня», «фортеця Божа». На іконах архангела Гавриїла зображають з райською гілочкою, яку він приніс Діві Марії або з ліхтарем у правій і дзеркалом у лівій руці. Цього архангела українці вважали володарем блискавок, тому намагалися відповідно вшанувати свого покровителя, «щоб блискавкою не спалив хати».

Цього дня була така прикмета: «Якщо сильна злива з грозою, то на дощову осінь».

Іменинники сьогодні Гаврило, Стефан, Маркіян.

Сьогодні 4-ий місячний день. Місяць в мрійливій Діві, а символом дня є незбагненне Дерево пізнання добра і зла. Сприятливий період для складання звітів, бухгалтерського обліку і будь-якої іншої роботи, що потребує підвищеної уваги. Сьогодні ліпше побути на самоті, не встрявати в чужі справи, а зайнятися виключно собою. В крайньому випадку власним городом або кімнатними рослинами. І не приймайте важливих рішень. Не час. Активними є шия і голосові зв’язки. Їжа має бути поживною, але не важкою. Смакуватимуть пісний борщ, овочеве рагу, тушковані овочі, хліб домашньої випічки, трав’яні чаї.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1907 році: +9,7; а найтеплішим у 1936 –  +35,5.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2272927-26-lipna-narodnij-kalendar-i-astrovisnik.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com