І знову шляхетне керівництво «продавлює» загарбання плавнів

У п’ятницю, 14 липня 2017 року, відбулася сімнадцята сесія сьомого скликання Полтавської обласної ради. Порядок денний сесії не містив нічого, що б давало підстави для занепокоєння.
Вже традиційно представники громади Білецьківської сільської ради є присутніми на кожних засіданнях сесій обласної ради від початку й до кінця, наперед знаючи про шахрайські здібності віртуозів обласного рівня. Не обмануло відчуття й цього разу: керівництво Полтавської обласної державної адміністрації, яку очолює В.А. Головко, було передбачуваним: із керівником Департаменту з екології та природних ресурсів І. А. Піддубним вони нишком підготували та внесли в ході сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 18-ої сесії 23-го скликання Полтавської обласної ради від 12.06.2001 року «Про організацію регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні», прийняття якого дасть можливість реорганізувати РЛП у комунальну організацію.
Отримавши таке рішення, вони нарешті здобули б можливість розширити межі міста Кременчук під забудову за рахунок території Білецьківської сільської ради, а саме – території природно-заповідного фонду «Білецьківські плавні» (ще зовсім недавно мер міста Кременчук В. Малецький про це нахвалявся). Але ж ми добре знаємо цю схему: сьогодні комунальне господарство є, а завтра його немає. А межі, що встановить таке комунальне господарство на заказник загальнодержавного значення «Білецьківські плавні» площею 1910  га, залишаться назавжди, навіть після ліквідації такої організації.
Згідно із законодавством України, будь-які зміни, що стосуються будь-якого питання природно-заповідного фонду, потребують громадського обговорення та вивчення, а прийняті рішення, насамперед, повин­ні враховувати громадську думку. Не зважаючи на те, що з січня поточного року громада Білецьківської сільської ради проводила численні заходи по законному захисту своїх територій (а це й загальні збори в селах Білецьківка та Чечелеве, й мирна акція протесту в селі Чечелеве, й прийнятий ряд рішень сесій Білецьківської сільської ради, й рішення сесії Кременчуцької районної ради, й постійна присутність представників громади на засіданнях постійних комісій та сесій районної й обласної рад), на прийом до губернатора області В.А. Головка громада так і не змогла потрапити, бо простих людей він категорично ігнорує. Навіть, коли в п’ятницю, 14 липня, на сесії обласної ради представники громади О.І. Левицький, М.О. Дядя та В.М. Сосін вийшли до трибуни, аби в черговий раз розповісти депутатам обласної ради про неможливість прийняття незаконного рішення щодо реорганізації Регіонального ландшафтного парку, губернатор В.А. Головко спішно вийшов із зали засідань, демонструючи свою зневагу до людей, а повернувся тільки після виступу представників громади. Намагання захвату території Білецьківської сільської ради на сесії обласної ради продавлювалося тричі. А голова Кременчуцької районної державної адміністрації А.А. Безкоровайний запевняв, що будь-яке рішення щодо території Білецьківської сільської ради без думки громади вирішуватись не буде. Це що? Замилювання очей? Чи штучно створена ситуація для нагнітання соціальної напруги? Чи зовсім тримають народ за бидло?
Але завдяки небайдужій і героїчній громадянській позиції жителів села Чечелеве Олександра Івановича Левицького й Віктора Миколайовича Сосіна, жителя села Білецьківка Миколи Олексійовича Дяді, корупційну схему по захвату території Білецьківської сільської ради можновладцям продавити на засіданні сімнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської обласної ради не вдалося. Представникам нашої громади вдалося переконати депутатів обласної ради щодо важливості цього питання, яке потребує широкого обговорення та врахування думки громади, що не виконувалося жодного разу. Підтвердженням того є відео сесії на сайті Полтавської обласної ради.
Виконком Білецьківської сільської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com