Що найбільше хвилює селян

На те й влада у селі, аби не просто керувати громадою, а ще й чути кожного її члена. Так було завжди, що з усіма своїми бідами селянин передовсім поспішав до сільської ради – поскаржитися, порадитись, попросити допомоги…
Практично нічого не змінилося й сьогодні: люди пишуть листи чи йдуть на особистий прийом до посадовців. Що ж найбільше непокоїть нині мешканців району?
За перше півріччя нинішнього року до місцевої влади в Потоках звернулися понад півтори тисячі громадян. Як зазначає очільник громади Юрій Зоря, це набагато більше, ніж було минулоріч. Практично всі питання стосувалися соціального захисту і, передовсім, призначення субсидій. Щоправда, доводилося також розглядати питання аграрної політики й земельних відносин, комунального господарства, транспорту і зв’язку, житлової політики, праці й заробітної плати та дотримання законності й охорони правопорядку. Першочергова увага приділяється зверненням незахищеної категорії населення, позитивно вирішуються всі питання про надання матеріальної допомоги на лікування.
За словами Кам’янопотоківського сільського голови Лідії Кравченко, з понад сотні цьогорічних звернень, що надійшли від місцевих жителів (без урахування заяв на призначення субсидій), найчастіше порушуються питання землі (передовсім, щодо надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства) та соціального захисту – з приводу надання матеріальної допомоги та забезпечення літнім оздоровленням дітей пільгових категорій. Були й колективні листи, в них ішлося про порушення графіків руху за маршрутом №222 «Піщане – Чикалівка» та необхідність підсипки й благоустрою вулиці Гагаріна в селі Кам’яні Потоки.
На жаль, задоволені наразі не всі звернення, проте жодної відмови не отримали цьогоріч ні учасники антитерористичної операції, ні багатодітні матері.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com