Висить гість та ніч їсть…


Роком Малої Кохнівки визначили 2017-ий у Потоківській сільській раді. Тож наразі триває активна робота з вирішення найнагальніших проб­лем мешканців цього невеликого населеного пункту.
Одна з них – вуличне освітлення. Відсутність його в селі темної пори створювала для людей не лише значні незручності, а й певну небезпеку: під покровом ночі хуліганам, крадіям та іншим асоціальним елементам почувалося вільніше й безкарніше. І ось три тижні активних підготовчих клопотів спеціалістів підрядної організації – й в останній день червня в Малій Кохнівці засяяла 21 електролампа. Щоправда, з метою економії, вмикаються вони з настанням сутінків і горять до першої години ночі, коли селяни повертаються з роботи після другої зміни. Але це громаду цілком влаштовує.
Поки що така радість випала жителям вулиць Шкільної та Зеленої, які мешкають на початку села. Проте невдовзі – ймовірно, вже в перших числах серпня, як запевняє Потоківський сільський голова Юрій Зоря, будуть здійснені роботи зі встановлення та підключення електричного освітлення протяжністю ще 3,4 кілометра – у продовження вулиць Шкільної та Зеленої, а також на вулицях Козацька й Спортивна, де облаштують ще 43 світильники.
Крім того, найближчим часом заплановане й освітлення сонячними панелями пішохідного переходу біля місцевої загальноосвітньої школи та двох зупинок громадського транспорту, розташованих поряд. Тут світло горітиме всю ніч. Сьогодні стовпи вже стоять, всі підготовчі роботи здійснені, чекають лише на панелі: вони «в дорозі» з Казахстану.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *