Як «організувати» свій холодильник

Якщо ваш холодильник старий або неправильно організований, то ви зайве витрачаєте енергію (і гроші), змушуючи цей громіздкий побутовий електроприлад перепрацьовувати, щоб тримати холод. Кожен рік роботи неправильно завантаженого холодильника додає пристойну кількість кіловат-годин до ваших рахунків.
Якщо ви купили новий, енергозберігаючий холодильник, вітаємо. Але якщо ви хочете, щоб і старий працював більш ефективно, ось що вам потрібно зробити.
Спочатку перевірте, чи досить щільно притискається прокладка на дверцятах. Візьміть аркуш паперу і притисніть його дверцятами. Постарайтеся витягти папір. Якщо дверцята холодильника «віддадуть» аркуш легко, то вони прилягають недостатньо щільно (в ідеалі папір має розірватися, але не дістатися вам). Гарненько промийте смужку ущільнювача на дверцятах холодильника – там не повинно бути ні жиру, ні бруду. Якщо справа зовсім погана, замініть ущільнювач дверей.
Петлі дверей холодильника також мають бути чистими.
Тепер перейдемо до завантаження холодильника. Морозильник потрібно запов­нювати щільно: чим тісніше там лежать продукти, тим краще. Найкраще зберігати фарш, м’ясо, рибу, заморожені овочі і зелень у подвійних пакетах (з яких випущене повітря), зробивши пласкими, один на одному.
Із центральною камерою холодильника інакше: вона має бути завантажена, але не перевантажена. Якщо ви заб’єте її під зав’язку, повіт­ря, що охолоджує продукти, не зможе циркулювати правильно. Якщо ж холодильник занадто порожній, компресор буде перепрацьовувати, охолоджуючи порожнечу щоразу, коли ви відкрили дверцята і впустили тепле повітря.
Між продуктами на поличках завжди має бути трохи простору зверху і з боків. Ось як ефективно заповнювати холодильник.
М’ясо. Зберігайте м’ясо (це ж стосується й риби, і м’ясних напівфабрикатів, якщо ви не маєте наміру їх заморозити) у найхолоднішому місці холодильника – в нижньому ящику. М’ясо має бути в харчовій плівці або пластиковому контейнері, щоб із нього не натекло в ящик і на інші продукти. У цьому відсіку м’ясо зберігається до двох діб. Пам’ятайте, що великий шматок парного м’яса зберігається набагато краще і довше, тому не рекомендується попередньо розрізати його порційними частинами.
Сири, йоргурт, кисломолочні продукти можуть зберігатися на одній поличці в центральній частині холодильника. Ці продукти страждають через сторонні запахи, тому, якщо оригінальна упаковка вже розкрита, перекладіть сир у герметичний контейнер, а баночку з йогуртом обгорніть харчовою плівкою.
Молоко не потрібно ставити на дверцята – для нього найкраще підійде верхня полиця.
Туди ж помістіть готову їжу (котлети, салати і т.п.). Не ставте їжу в холодильник у тому ж посуді, що й готували. Перекладайте в контейнери, і найкраще прямокутної форми (вони найбільш ергономічні).
Візьміть за корисну звичку складати залишки їжі в підходящі за розміром контейнери замість того, щоб зберігати все без винятку в гігантських – це нераціональне використання простору.
Ковбасу, шинку й копченості зберігають також тут, вийнявши з поліетиленової упаковки (виняток робиться для оригінальної вакуумної, яку ще не розкривали). Найкраще зберігати ковбасні продукти загорненими в харчову фольгу, а копченості – в скляних контейнерах зі щільною кришкою (інакше все буде пахнути димком).
Для яєць і масла є відділення у дверцятах, але вже доведено, що краще зберігати ці продукти на холодній полиці холодильника. Яйця залишіть в оригінальній упаковці (на ній стоїть дата, ви завжди будете знати, наскільки яйця свіжі) або розставте їх у підставку з гніздами, взяту з дверцят.
Приправи, соуси, напої стерилізовані та консервовані потрібно зберігати у відділеннях дверцят (якщо ви вже їх їли/пили). Якщо ж пляшки/банки ще не відкривали, зберігайте їх у коморі й не завантажуйте холодильник даремно.
Особлива розмова про великі (наприклад, 2-літрові) сулії напоїв і води, що їх зазвичай закуповують перед святами. Для економії місця складіть усі пляшки під стіл, а коли зберетеся пити, просто киньте в склянку пару кубиків льоду для охолодження. Не ставте їх у холодильник (а особливо морозильну камеру!) для охолодження.
Овочі і фрукти рекомендується зберігати там, де холодніше – в нижньому ящику. Цей відсік називається зоною свіжості. Сьогодні правильною зоною вона буде вважатися, якщо в неї є два відділення. Одне – з підвищеним рівнем вологості для свіжих овочів, фруктів, зелені, ягід, грибів; друге – зі зниженою вологістю для риби та м’яса. Дуже добре, якщо зона свіжості поділена на контейнери, де температуру й вологість можна регулювати.
Але справа в тому, що далеко не всі овочі і фрукти потребують зберігання в холодильнику: навпаки, це навіть може скоротити їхній строк зберігання. Наприклад, картопля стемніє і стане солодкою в холодильнику, для її зберігання потрібне темне і прохолодне місце. Цибуля і часник завжди повинні мати доступ до свіжого повітря, щоб не прорости, банани можуть потемніти в холодильнику, а томати найкраще зберігати загорненими в газету на підвіконні.
Борошно, горіхи, спеції, якщо ви не використовуєте їх регулярно, а лише час від часу, краще зберігати в морозилці. Так, саме там, як зазначають фахівці, згадані вище продукти найкраще зберігають свої якості і колір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com