Тільки тому господареві честь, у чиєму домі порядок є

Активно й наполегливо займаються останнім часом прибиранням та благоустроєм своєї території в Потоківській сільській раді. Особливу увагу приділяють наразі ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища. Місцеві жителі, й не тільки вони, десятиріччями звозили й зносили сюди непотріб, так що зібралася його тут ціла гора.
– Дуже багато сміття накопичилося, – констатує Потоківський сільський голова Юрій Зоря, – тож, зрештою, дійшла тепер черга й до нього. Технікою наші комунальники все там підгребли, зібрали й тракторами з причепами почали вивозити на санкціоноване сільське звалище. Не один десяток причепів уже відправили. На території села поставили два причепи для сміття біля двоповерхових будинків. Таким чином не лише боремося зі стихійними смітниками, а й намагаємося привчити наше населення до цивілізованого поводження з побутовими відходами. Хоча, відверто кажучи, це поки що непросто. Здавалося б: візьми й віднеси непотріб у відведене місце. Але ж ні – викидають абиде. На зупинці громадського транспорту, наприклад, купи сміттєвих пакетів можна інколи побачити… Однак, я все ж таки сподіваюся, що нам вдасться усією громадою вирішити цю проблему.
Що тут казати: подібну картину можна зустріти в кожному нашому селі. Й це – швидше правило, аніж виняток. Як привчити людей до порядку, як закласти в них основи внутрішньої культури? Відомий крилатий вислів «Чистота – індикатор цивілізованості» змушує глибоко замислитись: як довго ще нам іти до цього цивілізованого світу? Можливо, таким собі «батогом» стануть нові штрафи за «свинство», що їх може узаконити Верховна Рада? Докладніше про них – на 10-ій сторінці сьогоднішнього номера.
Тетяна Керімова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com