Збагатилися досвідом і вмінням

Збірна юних футболістів Кременчуцького району разом із наставниками.

Цьогоріч, як і завжди, юні спортсмени Кременчуцького району взяли участь у фіналі традиційної Всеукраїнської першості з футболу на кубок «Золотий Колос України». Змагання проходили в місті Скадовськ Херсонської області й зібрали 13 збірних команд юнаків 2003 року народження.
– Команда «Колос» Кременчуцького району щорічно є активним учасником цих змагань, – говорить провідний спеціаліст районної організації ВФСТ «Колос» Євгенія Цилюрик, – тож і цього року вона гідно відстояла честь не лише району, а й усієї Полтавщини. Футбольні команди, згідно з жеребкуванням, були розподілені на три групи. Наші хлопці потрапили до групи «Б», їм випало виходити на поле проти «Мінерала» із Запорізької області, «Зорі» з Рівненщини й «Колоса-2» зі Львівської області. Поступившись лише рівненській збірній із рахунком 0:1, за збігом прикрих обставин, кременчуцькій команді не вистачило всього одного очка (за кількістю забитих-пропущених м’ячів), аби продовжити фінальну боротьбу за перемогу.
Проте, юні футболісти залишилися задоволені своїм виступом. Вони не лише набули спортивного досвіду й удосконалили свої вміння, а й отримали масу яскравих, незабутніх вражень.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *