Композитор Володимир Бистряков: «Війну на Донбасі почала не Росія»

Композитор Володимир Бистряков вважає, що війну на Донбасі почала не Росія, а референдум у Криму був проведений законно.
Своїми міркуваннями відомий музикант приголом­шив телеведучого Дмитра Гордона у його програмі на телеканалі «112». Відповіді й справді несподівані й неприйнятні як для українського громадянина.
Говорячи про ситуацію в Україні, В. Бистряков заявив, що не бачить нині достойного лідера. «Коли мені кажуть, що хлопці там воюють і все таке інше… Я відповідаю: за які ідеали вони воюють? За якусь віртуальну Україну, за віртуальне майбутнє. Це все настільки набуває характеру абсурду, що я не бачу кінця», – сказав він.
Також виявилося, що композитор не вважає Росію винною у війні на Донбасі.
«Я, наприклад, читав, що Георгій Тука сказав, що, на його думку, російських військ на Донбасі немає. Надія Савченко, Герой України, також вважає, що російських військ там немає. Росія, вона різна, але відмовляти нам у спілкуванні з людьми культури – так не можна. Нам просто перекрили кисень», – заявив В. Бистряков.
«На Донбасі все розпочалося не з Росії, а з того, що Донбас виступав за те, щоб у нас була конфедерація. Якби у нас була конфедерація, якби не розпочали із літаків обстрілювати Луганськ, не було б війни. Я впевнений», – зауважив композитор.
Щодо окупованого Криму, то тут у В. Бистрякова теж своя думка.«Ви знаєте, як
Л. Кучма виграв другі вибори? Він заклеїв увесь Крим листівками, де було написано, що другою державною мовою в Україні буде російська. Там люди всі за Росію. Вони російськомовні і ніколи не розуміли українізацію. Крим у нас був автономною республікою, і там законно провели референдум. і ніяких автоматів там не було», – заявив В. Бистряков.
Тоді Д. Гордон запитав, чи потрібні В. Бистрякову українські Крим і Донбас. На що композитор відповів, що йому все одно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com