Press "Enter" to skip to content

Ми завжди разом – і в цьому запорука успіху

Ось таким ошатним виглядом зустрічає всіх адмінбудівля Білецьківської сільської ради.

Так і говорили наші пращури, і в значенні цих слів закладена основа України. Бо ж тільки разом, гуртом, постійно і послідовно, крок за кроком – до покращення, до процвітання… І про це всі повинні знати, надихатись цим, і тому наш вірний друг газета «Перемога» – завжди поруч.
Усі плани та старання громади щодо покращення інфраструктури та розвитку території, наші досягнення ми систематично оприлюднюємо та прислухаємося до відгуків і побажань людей. За 7 місяців поточного року ми вже можемо розповісти про результати спільної роботи всієї громади Білецьківської сільської ради. Зокрема, за цей період введене в експлуатацію вуличне освітлення в с. Підгірне, збудоване вуличне освітлення в с. Стара Білецьківка, розпочате будівництво вуличного освітлення в с. Маламівка, в перспективі – продовження будівництва вуличного освітлення в с. Білецьківка та с. Чечелеве. Проведене грейдерування доріг сіл сільської ради. Також сільська рада планує провести капітальний ремонт дороги по вулиці Першотравневій у с. Чечелеве та поточні ремонти доріг по вулицях Соснова, Андрія Первозванного, Левітана, Нова, Дружби, Гоголя, Горького, Кірова в с. Чечелеве; по вулиці Шкільній у с. Маламівка, по вулицях Колгоспна і Степова в с. Білецьківка, по вулиці Залізнична в с. Бурти та по вулиці Малинова в с. Стара Білецьківка, а також здійснити поточний ремонт дороги по вулицях Гагаріна та Соборна в с. Чечелеве, що перебуває на балансі Служби автомобільних доріг, а обслуговується Полтавським автодором. Незважаючи на те, що дорога по вулицях Соборна та Гагаріна в селі Чечелеве належить Службі автомобільних доріг, на її капітальний ремонт коштів у них немає. Сільська рада може виділити як співфінансування приблизно 1/10 частину потрібної суми на частковий поточний ремонт цієї дороги. Тому громада вирішила й зараз планує провести громадський суботник по тимчасовому ремонту дороги вулиць Соборна та Гагаріна в селі Чечелеве.

Перші кроки вже зроблені.

Приємно зазначити, що для Білецьківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини придбані меблі та обладнання, а нещодавно завдяки зусиллям громади та депутатського корпусу сільської ради придбане нове і вкрай необхідне обладнання для лабораторії, адже для попередження і ефективного лікування захворювань у першу чергу необхідно робити аналізи. В найближчій перспективі планується цього року провести ремонт даху Новоселівського та Буртівського фельдшерсько-акушерських пунктів, передбачається будівництво пандусів у Білецьківському сільському будинку культури та Чечелевському сільському клубі.
З метою покращення рівня освіти, умов навчання наших дітей громада сільської ради постійно підтримує освітню галузь, а саме: з бюджету сільської ради виділені кошти на матеріальне забезпечення класу, який буде працювати за типовим навчальним планом, навчальною програмою та навчальним методичним забезпеченням, чинними в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Також виділені кошти для фінансування навчальних посібників для цього класу.
Нещодавно здійснене утеплення фасаду приміщення Білецьківської сільської ради та планується виготовлення проектно-кошторисної документації на благоустрій земельної ділянки, прилеглої до адмінбудинку Білецьківської сільської ради. Адже приємно, коли головна будівля села має такий привабливий вигляд.
А ще хочемо зазначити, що велика частина людей нашої громади є справжніми християнами, віруючими людьми, бо всі ми знаємо: тільки з Божого благословіння можна почати й закінчити всі добрі справи. Тому релігійним громадам із бюджету сільської ради була надана фінансова допомога на їх підтримку.
Та найбільшим скарбом нашої громади є діти – наше майбутнє.

Ось тут буде дитячий майданчик.

Актив громади замислився над тим, де проводити дозвілля малечі, щоб якомога більше отримати увагу батьків. Таким місцем є ігровий майданчик. Ігровий майданчик – це місцевий острівець дитячого відпочинку, веселощів і сміху, туди зможе прийти кожна дитина. Скільки задоволення він приносить дітям різного віку! Якщо копнути глибше, ви виявите, що ігрові майданчики забезпечують не тільки задоволення й розваги, але вони також надають можливості для дітей вчитися, розвиватися і стимулювати розвиток нових навичок. На ігрових майданчиках діти вирішують нові завдання, використовуючи різні свої здібності, оцінюють ризики, вигоди, проявляють наполегливість і рішучість. Також це забезпечує безмежну й цікаву арену для активного спілкування дітей зі своїми однолітками, для побудови міжособистісних стосунків, передовсім таких важливих і необхідних як спільне користування та спільна робота. Майданчики забезпечують захоплюючі можливості для розвитку впевненості дітей у собі та їх творчого процвітання. Ігри на відкритому повітрі дозволяють дітям отримати таке необхідне свіже повітря і фізичну активність. Саме тому виконавчий комітет Білецьківської сільської ради разом із депутатами Білецьківської сільської ради вирішили побудувати дитячий майданчик у с. Білецьківка по вулиці Центральна, 330 у районі Білецьківського будинку культури. Сьогоднішнє підростаюче покоління – це майбутня основа нашої держави і суспільства. Багато в чому від того, яке дитинство буде в дітей, залежить майбутнє країни в цілому. Забезпечивши дітям щасливе дитинство сьогодні, ми, дорослі, забезпечуємо їм гідне життя на майбутнє. Ми думаємо, що дитячий майданчик буде головним нашим центром відпочинку, рухливих ігор, свят, змагань, прогулянок. Ми будемо ростити спритних, сильних, здорових дітей.
Спершу представники підрядної організації обнесли дитячий майданчик бетонним парканом для безпеки діточок, оскільки цей майданчик знаходиться неподалік проїжджої частини вулиці Центральна. Потім вони почали викорчовувати пеньки, а згодом уся площа буде засипана щебенем та викладена тротуарною плиткою ПАРКЕТ. По тому роботи триватимуть і далі – аж до встановлення різних розважальних атракціонів, лавок зі спинкою та обов’язково – урни для сміття.
Збереження й роботу цього об’єкта забезпечать самі мешканці вулиці Центральна. Активним членом виконавчого комітету Білецьківської сільської ради є Гончар Галина Олександрівна, яка стала головним ініціатором цієї ідеї й означеного проекту. Один із перших теоретиків фізичної культури П.Ф. Лесгафт визначав ігри дітей як вправи, що готують до великого життя. Робота з піском, глиною, будматеріалом, ігри з м’ячем, біг із сачком, згрібання снігу, копання ямок, легкі фізичні вправи – все це розвиває м’язи, привчає до витривалості й приносить дитині багато радості. Під час гри у дітей вироб­ляються нові умовні рефлекси, навики, вміння, розвивається зір, увага, спритність, наполегливість, гра допомагає дитині краще ознайомитися з природою, з довкіллям. Гра – дорога до пізнання світу, в якому ми живемо і який покликані змінити. Тому дорослі повинні піклуватися про те, щоб на вулицях Білецьківської сільської ради в усіх семи селах – Чечелеве, Маламівка, Підгірне, Білецьківка, Бурти, Новоселівка, Стара Білецьківка – були організовані майданчики для дітей, обладнані необхідними для дитячих ігор спорудами (гірки, пісочниці, гойдалки та ін.). Сьогодні дитячі майданчики повинні стати не лише елементом виховання здорового суспільства, але й прекрасним доповненням атмосфери села. Різнокольорові дитячі майданчики і веселий безтурботний, завзятий дитячий сміх – гідна альтернатива похмурим, сірим будням.
Наступний проект будівництва дитячого майданчика буде в с. Чечелеве. Тож, плануймо та працюймо разом!!!
Виконавчий комітет Білецьківської сільської ради

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *