Рослини, що відлякують комах

Комарі – істоти, безумовно, шкідливі. У хімічних репелентах користі теж мало. Іноді ми не знаємо, як вирішити цю проблему, не вдаючись до використання хімічних препаратів. Для людей, які дотримуються здорового способу життя, опікуються здоров’ям своїх дітей, питання є дуже актуальним.
Натуральне рішення – рослини, що відлякують комах.

БАЗИЛІК
Доведено, що це один з найпотужніших природних репелентів. Можна розтирати свіже листя або користуватися ефірною олією базиліка. А якщо вас все-таки покусали, остання зніме сверблячку, набряк і печіння в місцях укусів.
ЛАВАНДА
Її запах не тільки відганяє комарів, але й заспокоює, поліпшує сон, піднімає настрій. Як репелент найбільш ефективна свіжа лаванда, але непогано діє й саше із сухими квітками.
М’ЯТА ПЕРЦЕВА
Якщо натерти листочками м’яти шкіру, на певний час захист від комарів забезпечений. Можна нарвати свіжу м’яту й поставити такий букет на підвіконні. Дуже ефективна вона в комбінації з евкаліптовою олією.
РОЗМАРИН
Щоб він почав виділяти в повітря свої ефірні олії, не обов’язково обривати листя, просто струсніть горщик, де росте розмарин. Його ефірна олія знімає сверблячку й набряк у місцях комариних укусів.
ТОМАТ
Специфічний запах томатної зелені – чудовий натуральний репелент. Чому б не посадити кілька кущів на балконі, щоб літніми вечорами вам у квартирі не набридали комарі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com