Press "Enter" to skip to content

Свято Піщанської громади


Нещодавно Піщанська сільська об’єднана територіальна громада гучно відзначила другу річницю з дня свого утворення. Святкування проходило на місцевому стадіоні. Для гостей заходу організатори створили всі умови: від найрізноманітніших дитячих атракціонів і широкої торгівлі виробами декоративно-прикладного мистецтва та всілякими напоями-наїдками – до захоплюючих спортивних змагань, виставок пернатої живності й дарів саду та цікавої і змістовної концертної програми.Мабуть, тільки немилосердна спека стала на заваді багатьом жителям громади та приїжджим гостям бути присутніми на святковому дійстві від самого його початку – з 14-ої години. Але ті, хто не спізнився і прибув вчасно, отримали цілу масу незабутніх приємних емоцій і позитиву. Вистачило цього всього й тим, хто приєднався до гамірного й веселого гурту вже під вечір – гуляння тривали допізна. Серед присутніх можна було зустріти не лише місцевих жителів, а й кременчужан, очільників та представників інших сільських громад району.
День громади – особливе свято, що об’єднує всіх, хто любить свій край, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Як без коріння стебло, так і без гурту село. Без гурту громади немає й поради. Громада об’єднує людей, дає надію на краще життя і спонукає вірити в себе і в свої можливості на рідній землі. Про це говорили зі сцени чарівна ведуча заходу Олена Діденко та сільський голова Олександр Красницький, які розповідали про численні здобутки, досягнуті громадою за два роки її існування. Зокрема, не забули згадати про вагомі напрацювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури, у благоустрої населених пунктів тощо. Лунали слова щирої вдячності організаторам свята та численним спонсорам.
Розпочалися масові святкування веселими, запальними й іскристими спортивними змаганнями між командами дівчат і хлопців із Піщаного, Гориславців та Кривушів. Учасники їх намагалися довести всім, що вони – найсильніші, найспритніші і найвитриваліші. Додавала командам завзяття й наснаги шалена підтримка вболівальників, які не жаліли для них ні голосу, ні долонь. А пізніше переможці та учасники спортивних змагань отримали заслужені нагороди.
Після завершення спортивних перегонів увага присутніх була прикута до сцени. На ній лунала пісня – чарівлива, лірична, зажурна, жартівлива, грайлива, палка і промениста. Дарували її глядачам учасники художньої самодіяльності району: вокальний колектив «Росяночка» Піщанської гімназії під керівництвом Наталії Москаленко; вокальний колектив Кривушівського клубу «В радість», який очолює Олександр Єрмолаєв; вокальний колектив «Калинове намисто» Гориславського будинку культури під егідою Олександра Назаренка; народний самодіяльний гурт «Сусіди» під керівництвом Ростислава Галагана з Градизька. Тривожили, бентежили й тішили серця людей талановиті виступи художнього керівника Піщанського центру культури й дозвілля Марини Шолох; солістів Піщанського центру культури й дозвілля Володимира Коваля й Володимира Козака, Кривушівського клубу – Анни Соляник, Вільнотерешківського клубу – Дмитра Дзьоха; Максимівського будинку культури – Віталія Здора; дуетів у складі Максима та Анни Лавренків із Гориславців, Карини Петелько та Анастасії Покутньої з Гориславського будинку культури, директора й художнього керівника Максимівського будинку культури Юлії Семененко та Зінаїди Карпич. Підкорили всіх експресією й пластикою своїх танців учасники хореографічного колективу «Перлинки» Кривушівського клубу під керівництвом Анжели Тристан та студії брейк-дансу Піщанського центру культури й дозвілля під керівництвом Євгена Гулака. Зворушливо й ніжно звучали мелодії у неперевершеному виконанні саксофоністки Сніжани Брички та гітариста Антона Базилевича з Горішніх Плавнів. І, зрештою, справжньою родзинкою яскравого концертного марафону став виступ музичного дуету, наймолодших учасників «Фабрики зірок- 3» – гурту «Borisenko brothers»!
Бажаючим придбати щось на пам’ять зі свята можна було зробити це в дивовижному містечку майстрів, де пропонували свої вироби народного декоративно-прикладного мистецтва майстри з Піщанської та інших громад району, Кременчука й Полтави. Хто хотів спробувати себе в ковальській справі – міг пройти безкоштовний майстер-клас із цього ремесла. Смачними стравами й усілякими напоями тамували відпочиваючі і голод, і спрагу в численних наметах, де йшла жвава «кулінарна» торгівля.
А що вже дітвора тішилася від душі – й говорити зайве! Для малечі чого тут лише не було: й атракціони, й батути, й повітряні гірки, й машинки. Дорослі ж під завісу святкового дійства розважалися участю в речовій лотереї та вечірній запальній дискотеці.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *