Відгукніться, мої рідні!

Свою рідню, яка може нині мешкати на теренах Кременчуччини, розшукує харків’янка Галина Прус.
У листі до редакції жінка пише, що вся родина її, з першого коліна, жила в Козельщині, а точніше – на хуторі Омельничий. У плині багатьох десятиліть зв’язки з рідними ослабли і втратились, але пані Ганна хоче тепер знайти нащадків своїх родичів. Авторка детально розповідає, що їй відомо про своїх предків.
«У мене є лише деякі відомості про них та одна фотокартка, – зазначає Ганна Прус. – На цій світлині зображені моя прабабця та її сестра. Прабабусю звали Тетяна Соха, а її сестру – Анастасія (баба Настя, як звали її родичі). Прадідуся звали Федір Прус.
Наш рід бере початок із засновника села Омельничого, козака Сохи. Це було, як мені казали, понад сто років тому.
В нього були двоє дітей: Максим Соха й Ірина Соха, яку кликали баба Оришка. А в цієї Оришки, тобто Ірини, вже й народилася моя прабабуся Тетяна.
У прабабці народилися троє синів: Володимир, Федір та Борис. Прізвище в них було вже батькове – Прус. Крім того, в прабабусі були сестра й брат, у яких також були діти.
Я дуже хочу знайти хоча б когось – тобто, людину з цього нашого роду, яка зможе мені розповісти, як і що було, як склалася доля родичів дідуся, прабабусі та прадіда».
Звернутися з таким листом до редакції в пошуках рідних змусила жінку заповітна мрія створити дерево свого роду, відновити історію їхньої славної козацької сім’ї, зберегти пам’ять про своїх предків для сьогоднішніх нащадків і майбутніх поколінь.
Ганна Прус припускає, що хтось із рідні може нині мешкати як у Козельщині та навколишніх селах, так і в Кременчуці та районі. Тому всіх, кому щось відомо про рід Прусів – Сохів, просимо звертатися до редакції «Перемоги». Електронна адреса авторки листа – в нас.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com