Відкрили готель для домашніх речей, зайвих у домі

У Вінниці відкрили готель для тимчасового життя домашніх речей, що не вміщаються в домі. Зберігати можна що завгодно: від меблів до автошин, пише Вінниця.інфо.
«У нас є дві площі для зберігання різноманітних речей. Одна з боксами, там зберігати можна що завгодно: велосипеди, меблі, техніку, шини від машин, документи, речі, іграшки, дитячі візочки. В залежності від кількості речей ми підбираємо відповідний бокс. Кожен бокс зачиняється на замок і ключі залишаються тільки в орендатора», – говорить директор готелю.
Друга частина складу призначена для великогабаритних речей. Це можуть бути сільськогосподарська техніка, автомобілі, причепи вантажівок, будівельні матеріали, літній майданчик кафе, спецобладнання з хімчисток, ресторанів, офісів.
Речі в боксі можна залишити від одного дня до року. Тиждень зберігання вартуватиме 63 гривні, або 270 гривень на місяць. Розмір схованок від півтора до 12 кв.м.
Приміщенні обладнане системою відеонагляду, а кожна комірка зачиняється на замок.
Вивезти на деякий час зайвий одяг із дому можна завдяки новій послузі, що передбачає оренду шафи в центрі міста. У великих містах Європи діють спеціальні «шафи на прокат». У них можна сховати на кілька місяців речі, що не вміщаються вдома, а потім забрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com