Бронза футзального чемпіонату – в наших ветеранів

Не лише Кременчуцький район, а й усю Полтавщину гідно представила на чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів різних вікових категорій наша збірна гравців 60 років і старших. Змагання проходили з 5 по 11 вересня в місті Одеса.

Під керівництвом свого незмінного тренера Андрія Горячковського в надзвичайно напружених іграх наші земляки до останнього боролися за звання найкращих  серед чотирнадцяти збірних команд У країни в цій віковії категорії.   – Вигравши Першу лігу, в якій вони обіграли команду м. Донецьк із рахунками 1:0 і зіграли внічию зі збірними м. Мелітополь (3:3) та  м. Дніпро (0:0), наші спортсмени   вийшли до Вищої ліги чемпіонату, – говорить провідний спеціаліст районної організації ВФСТ «Колос» Євгенія Цилюрик. –  Зустрівшись у футбольному поєдинку з однією з кращих команд Європи «ТВД Львів»,  із рахунком 2:1 на нашу користь кременчуцькі ветерани проявили надзвичайну техніку і злагодженість на футбольному майданчику. Відзначився в цій грі Анатолій Веселовський, який парирував два пенальті. У вже у фінальному протистоянні з одеським «Рішельє»  з рахунком 2:3 наші футболісти вибороли почесне третє місце цьогорічного чемпіонату.

Честь району достойно захищали гравці кременчуцької збірної Анатолій  Веселовський, Андрій  Горячковський, Микола Кавєлін, Іван Коваленко, Микола Мальченко, Вадим Педан, Віктор Шаляпін, Микола Сухоменюк, Олег Зубов, Сергій Шаманський, Володимир  Драговецький, Анатолій Матяш, Валерій Капшук, Анатолій Клюсенко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *