Розлучення неминуче

Зрештою, це таки сталося. Попри різного роду розмови, чутки й сподівання, що ширилися останнім часом із приводу об’єднання Бондарівської сільської ради з Новогалещинською селищною, попри спротив і невдоволення певної частини місцевого населення, крапка в цьому питанні вже поставлена.
На кінець жовтня поточного року Центральна виборча комісія призначила перші вибори у 12 об’єднаних територіальних громадах 9 районів Полтавщини. Увійшла до цього списку й Новогалещинська селищна громада, що об’єднала селище міського типу Нова Галещина, села Велика Безуглівка й Горбані Козельщинського та села Бондарі, Василенки, Заруддя, Остапці, Ревівка Кременчуцького районів.
Як зазначив нашій газеті Бондарівський сільський голова В’ячеслав Бондар, уже 9 вересня в них бере старт виборчий процес, тобто, здійснюватимуться уточнення списків виборців, утворення дільниць, реєстрація та висування кандидатів, а також передвиборна агітація. Самі ж вибори депутатів та голови Новогалещинської селищної ради відбудуться 29 жовтня. На жаль, до Кременчуччини вони не матимуть жодного відношення: відтепер Бондарівська сільська рада входитиме до складу Козельщинського району. Наш же втратить значний окраєць своєї території і скоротить чисельність населення на 1000 осіб.
До слова, про свою готовність незабаром об’єднатися з містом Горішні Плавні і вийти зі складу Кременчуцького району говорять наразі і салівчани. Хто буде наступний і яка перспектива чекає на район у майбутньому?
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *