Користувачам послуг провайдера «Лінк» про Інтернет можна забути

Ось уже практично два тижні в кількох селах Кременчуцького району без Інтернету залишилися не лише індивідуальні користувачі, а й окремі організації та установи. Найбільше скарг надходить до редакції від мешканців Ялинцівської й Недогарківської сільрад. Люди обурені тим, що працівники ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» позбавили їх доступу до телекомунікаційної мережі, обрізавши інтернет-дроти.

Із проханням прокоментувати ситуацію «Перемога» звернулася до начальника Велико-Кохнівської філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» Валерія Чечеля.

– Наша організація до Інтернету немає ніякого відношення, – зазначив він. – Єдине, до чого ми його маємо, так це до наших опор, що на них інтернет-провайдери розміщують свої дроти. Відповідно до Закону України № 1834-VIII від 7 лютого 2017 року «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», що набрав чинності  4 червня 2017 року, організації, які хочуть використовувати  опори ліній електропередач для своїх мереж, повинні, по-перше, укласти з нами відповідні угоди, а по-друге – суворо дотримуватися як договірних  умов, так і  законодавчих вимог.  У тому числі, й у питанні оплати наших послуг.

За словами Валерія Чечеля, компанія «Лінк» певну частину угод із ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»  на експлуатацію їхніх електроопор уклала, а на окремих ділянках розміщувала свої лінії взагалі без договорів. Однак, на сьогодні цей провайдер заборгував енергетикам близько півмільйона гривень. Наразі вже є  рішення суду, є постанова виконавчої служби про арешт  рахунків і майна на цю суму. Однак, як заявив адвокат «ТК Лінк Телеком», такої фірми вже взагалі не існує.

– Знаєте, нині чимало таких фірм-шахраїв, які набираються боргів, а потім або закриваються, або перереєстровуються, міняють літери в назвах, – говорить Валерій Чечель. – Так і «Лінк»; із ТК стали ТОВ, і юридично ні ми, ні податкова не зможемо витребувати з них кошти. Це такий хід – ухиляння від податків і зобов’язань по договорах. Тому ми наразі змушені демонтувати ті лінії цього провайдера, що «висять» на наших опорах. У Кременчуцькому районі це роблять районні енергетики, бо ці мережі знаходяться в зоні нашого обслуговування, в Кременчуці цим займається  міська філія. До речі, ми поки що не займаємо інтернет-дроти «Лінк» там, де ще не спливли терміни дії укладених угод, незалежно від того, сплачують вони по них чи ні. Та з огляду на те, що ця компанія не дотримується вимог закону, не укладає договори, не сплачує кошти; що  державна виконавча служба арештувала їхні рахунки і майно, а тепер ще й звучать заяви, що такої фірми вже немає, – по нашому  підприємству надійшла вказівка знімати лінії «Лінк», розміщені безпідставно.  Найімовірніше, всім, хто користувався послугами цього провайдера, все таки доведеться шукати іншого. Я не проти Інтернету в наших населених пунктах, я спілкуюся з іншими операторами  і пропоную їм розміщувати свої лінії в Кременчуцькому районі. Розумію обурення людей, але ці незручності – питання часу, поки інші провайдери не зайдуть у наші села.

Ось так люди стали заручниками ситуації, створеної, передовсім, сумнівними й безвідповідальними діями компанії «Лінк». І велике питання: чи поверне вже ненадійний нині провайдер кошти всім своїм користувачам, які з його вини залишилися без оплаченої послуги.

Один коментар до Користувачам послуг провайдера «Лінк» про Інтернет можна забути

  1. Самаритянин сказав:

    А как же 3 миллиона, которые вымагает руководство Полтавской филии за размещение кабелей? Или г-н Чечель внезапно не в курсе?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com