Існує простий і ефективний спосіб подовження життя

Щоденні помірні фізичні навантаження впродовж тридцяти хвилин зменшують ризик серцево-судинних захворювань, а також запобігають передчасній смерті.
Канадські вчені з університету Макмастера провели великий експеримент, що в ньому брали участь 130 тисяч людей із 17 країн світу. Впродовж семи років за їхнім здоров’ям спостерігали фахівці. Вчені відзначали частотність захворювання, а також смерті «піддослідних». Учасники експерименту заповнювали анкету, де вказували, як часто впродовж тижня вони займалися фізичними вправами. У результаті експерименту з’ясувалося, що в тих людей, які займаються швидкою ходьбою 750 хвилин на тиждень, ризик передчасної смерті знижується на 36 відсотків.
Бігати, до речі, не обов’язково, достатньо, на думку вчених, просто щодня ходити пішки на роботу або прибирати у квартирі. Така помірна фізична активність за сім років допоможе уникнути вісім відсотків смертей.
ВООЗ рекомендує людям віком від 18 до 64 років виділяти хоча б 150 хвилин фізичної активності, а також займатися вправами, що зміцнюють м’язи, не менше 2 разів на тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *