Радість для малечі

Надзвичайно приємним подарунком потішив цьогорічний жовтень вихованців дошкільного навчального закладу «Ялинка» Кам’янопотоківської сільської ради. Минулого тижня на території садочка урочисто відкрили ігровий павільйон «Будинок радощів».
Цю яскраву й незабутню для малечі подію відзначили справді гучно й життєрадісно: із дзвінкими дитячими піснями, веселими танцями, різноманітними іграми. Неабияк постаралися, аби наповнити свято сяйвом добра, теплоти й душевності, працівники дитсадка: музичний керівник Інна Печериця та ведучі – вихователі Наталія Дудник і Алла Корнута. Вони доклали чимало зусиль і фантазії для підготовки й проведення заходу.
– Але найголовнішим для нас був щасливий блиск дитячих оченят, – говорить завідувач «Ялинки» Любов Грудненко. – Тепер нашим діткам є де заховатися від холодного пронизливого осіннього вітру та надокучливого дощу. Вихователі радіють можливості розсадити дітей на зручних лавках для цікавої розмови чи читання захоплюючої казки. Також відтепер можна помалювати чи пограти в настільні ігри на свіжому повітрі за зручним великим столом, розташованим у цьому дивовижному «Будинку радощів». Чудовим доповненням до ігрового павільйону стали новенькі пісочниці-трансформери, що замикаються на ніч, а вдень перетворюються на казкові пісочні дворики з лавками, де так люблять будувати загадкові палаци наші вихованці.


Варто зазначити, що новозбудований павільйон працівники дитячого садка власноруч оздобили сюжетним розписом на теми українських народних казок. А батьки вихованки закладу Влади Бадики подарували від себе ще одну пісочницю.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *