Громада зробила свій вибір

Як ми вже повідомляли, 29 жовтня відбулися перші вибори голови та депутатів новоствореної Новогалещинської об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли населені пункти Бондарівської сільської та Новогалещинської селищної рад.

В результаті голосування перемогу здобула нині чинний  Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова. Бондарівський сільський голова В’ячеслав Бондар, який теж балотувався на цю посаду, тепер буде тимчасово виконувати обов’язки старости Бондарівської внутрішньої громади.

До складу депутатського корпусу Новогалещинської селищної ради від Бондарів увійшли Ірина Козло – секретар сільської ради, Наталія Нерябова – завідувач дитячого садка «Росинка», Олексій Матвієць – приватний підприємець та Ганна Капустян – викладач Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. З огляду на те, що Ганна Капустян наразі є депутатом Кременчуцької районної ради, згідно з діючим законодавством один із мандатів їй доведеться віддати. За її словами, вона складе повноваження депутата районної ради.

Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *