К. Собчак визнала Крим українським і хоче, аби Росія й Україна знову дружили

Російська телеведуча Ксенія Собчак після заяви про намір йти у президенти Росії озвучила й свою позицію щодо анексії Криму й стосунків з Україною.
Під час прес-конференції, котра відбулася 24 жовтня, Ксенія визнала, що Російська Федерація порушила Будапештський меморандум анексією півострова. Щоправда, як повернути Крим Україні – не запропонувала.
«Україна – це найважливіший партнер Росії, безумовно. І відновити нормальні, кращі відносини – це, напевно, найголовніше завдання, що сьогодні стоїть перед Росією, на мій погляд. Це вкрай важливо», – заявила «кандидатка» К. Собчак.
«З точки зору міжнародного права Крим український. Крапка. Далі – давайте розмовляти. Як це буде відбуватися, що буде далі, як буде продовжуватися життя людей, які живуть у Криму? Тому що це важливо: як ось ці люди завтра повернуться в Україну», – додала вона.
Ксенія вважає, що в Криму є люди, які підтримують анексію. «Але на конкретне запитання я даю конкретну відповідь: ми порушили наше слово. Ми порушили Будапештський меморандум 1994 року, ми обіцяли – і ми цю обіцянку не виконали. Крапка. Далі ми повинні обговорювати. Це велика проблема», – зауважила вона.
На думку К. Собчак, потрібно організовувати зустрічі з журналістами, експертами на цю тему.
«Не як політик, а як просто жінка Ксенія Собчак, я можу сказати, що зараз для Росії і України є найважливіше – відновити нашу дружбу за будь-яку ціну. Крапка», – наголосила новоспечений політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *