Дитсадок – їхній рідний дім

Маленькі вихованці «Буратіно» радіють святу.

Свій перший «поважний» ювілей – 10 років – відзначив минулого тижня дошкільний підрозділ «Буратіно» Кривушівського навчально-виховного комплексу. Врочиста атмосфера, ошатна й затишна святкова зала, щирість посмішок і тепло сердець – усе це панувало 27 жовтня у дружній родині навчального закладу.
На «дитячі іменини» зібралися всі вихователі, які працювали тут колись і трудяться нині, батьки сьогоднішніх вихованців і багатьох випускників, самі випускники та шановані гості – з приємними й бажаними подарунками. Були серед них різноманітні іграшки, комплект нових меблів, музичний центр тощо.
– Ще 10 років тому кривушівці могли тільки мріяти про дитячий садок у селі, – говорить директор навчально-виховного комплексу Світлана Остапенко. – Бо, як казали тоді, село визнане неперспективним у демографічному плані, народжуваність низька… А оскільки воно знаходиться близько до міста, то батьки, в яких є маленькі дітки, й самі знайдуть вихід із ситуації. Та мрії здійснюються! В липні 2007 року на численні прохання адміністрації нашого закладу, батьків, сільської ради Кривушівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів була реорганізована в Кривушівський навчально- виховний комплекс «загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» із відкриттям дошкільного підрозділу «Буратіно» на 15 місць.
До слова, про ту щасливу для місцевої дітвори подію «Перемога» розповідала на своїх сторінках – зі знімками й сяючих новеньких кімнат, зі світлинами радісних облич маленьких вихованців. Тоді на посаду заступника директора з дошкільного виховання була призначена досвідчений фахівець, відповідальна, сумлінна й долюдна Тетяна Тупало. Вона й повела перших своїх підопічних країною дитячих мрій і знань. Уже за два роки бажаючих відвідувати дошкільний підрозділ стало більше, тож довелося «розширюватися» й відкривати ще одну групу на 15 дітей.
– Головною метою відкриття дошкільного підрозділу було забезпечення дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку та збільшення учнівського контингенту учнів школи, – зазначає Світлана Остапенко. – На сьогодні наш заклад налічує 30 дошкільнят і 152 учні. До речі, нині перші випускники дитсадка – вже студенти навчальних закладів, які згадують про свої найкращі роки дитинства так: «Гарно нам було в садочку, кожен грався і радів…».
Проте, на святкуванні ювілею про казкове життя в «Буратіно» з любов’ю і вдячністю говорили не лише його вчорашні й нинішні вихованці, а й їхні батьки. У вірші-привітанні, що прозвучав від них на цьому по-родинному теплому заході, згадувалися щирим словом усі, хто створював і створює для кривушівської малечі комфорт і затишок: перші наставниці Тетяна Тупало й Любов Сопільниченко, вихователі Олена Масюк, Марина Нємченко, Ольга Христенко й Світлана Остапенко, помічники вихователів Оксана Ткачова й Олена Шейнога, директор навчально-виховного комплексу Світлана Остапенко.
Це вони, а разом із ними й музичний керівник, психолог, учитель англійської мови, кухар, медсестра, праля – забезпечують маленьким вихованцям яскраві, безтурботні, насичені й незабутні дошкільнятські будні.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *