Костянтин Меладзе вперше розповів про стосунки з Вірою Брежнєвою

В ефірі телепередачі «Доля людини» продюсер уперше розкрив подробиці одруження зі знаменитою співачкою.
Як повідав композитор, він і Віра Брежнєва таємно одружилися два роки тому. Церемонія пройшла в Італії, далеко від близьких і представників ЗМІ. К. Меладзе і його дружина навмисне вирішили не афішувати сімейний стан. «Ми це зробили по-простому, удвох. Намагалися нікого не напружувати і не робити з цього якийсь галас. Мені здається, це цілком природно, коли люди дбайливо ставляться один до одного, щоб не злякати своє щастя й залишити якийсь острівець нормального, людського життя», – зауважив К. Меладзе.
Урочистий день пройшов для нього з Вірою просто й мило. «Вранці встали, пішли в мерію, вона була поруч із готелем. Нас розписав мер міста, і все. Ми пішли, посиділи в ресторані на березі моря. Шикарно просто. Гуляли, кайфували». При цьому один італійський кореспондент усе ж влаштував фотополювання на молодят, але йому вдалося зробити тільки одну невдалу фотографію.
Костянтин з любов’ю говорив про свою дружину, назвав її надзвичайно небайдужою людиною і зазначив, що В. Брежнєва багато привнесла в його життя. «Вона багато в чому відкрила мені очі на якісь інші речі, набагато більш привабливі. Раніше я займався тільки музикою і кар’єрним ростом. Коли вона з’явилася в моєму житті, я почав подорожувати, кудись їздити, дивитися … Немов виліз із підводного човна», – поділився К. Меладзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com