Унікальна колекція сонечок досягла 10 тисяч екземплярів

Надія Комарова з Дніпра зібрала унікальну колекцію сонечок. що досягла 10 тисяч екземплярів.
«Спочатку подружка подарувала мені значок у вигляді сонечка на куртку. Я ним прикрила дірку. Збирати сонечка почала через чотири роки після появи в мене першого жучка. Спочатку виключно для себе. Складала їх у коробки. Ніхто не знав про моє захоплення, а потім, коли показала, всі почали допомагати. Особливо підтримали батьки і син», – каже Надія.
Найоригінальніші в колекції ляльки у вигляді сонечок, зроблені методом валяння. В колекції також є постільна білизна, штори, диван, пуфи, світильники, свічки, попільнички, масажери, підставка для праски, і навіть ложка для взуття – все у вигляді «божої корівки».
«Сонечка знаходять мене самі. Недавно поверталася з лікарні від товариша, пізно вночі. Раптом під ногами щось хруснуло. Дивлюся – в пакетику сонечко на гілочці. Гілочка зламалась, а жучок лишився цілим.
Стала рекордсменом по збору сонечок у 2014 році. Про мене написали газети й зняли на телебачення. Люди почали впізнавати на вулицях і колекція швидко почала поповнюватись. Шлють посилки з усього світу. Останні прийшли навушники зі Сполучених Штатів Америки. Є сонечка з Африки й Австралії. Цей персонаж популярний скрізь. Він є в казках і в мультиках різних країн. Особливо популярна тематика була за часів Союзу. Тоді у вигляді сонечка робили шкатулки, попільнички, броші», – каже Надія.
Скільки коштує колекція – важко оцінити. Є недорогі екземпляри, є дорожчі, інкрустовані каменями у вигляді «Фаберже».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com