Армен Джигарханян після скандального розлучення залишився ні з чим

Колишня дружина Армена Джигарханяна Евеліна Цимбалюк-Романівська обібрала актора до нитки.

Її офіційний представник Еліна Мазур роз’яснила журналістам ситуацію з нерухомістю народного артиста. За словами жінки, вся нерухомість, що після розлучення опинилася у власності Віталіни, не має ніякого відношення до артиста, оскільки була придбана на гроші її батька. Тато Цимбалюк-Романівської – Віктор Володимирович – далеко не бідна людина. Він мав солідну частку в компанії з видобутку корисних копалин. Тільки в минулому році прибуток цієї компанії склав 73 мільйони доларів.
«Гроші, що були перераховані Цимбалюк-Романівською з Києва в Росію, – це гроші від продажу частки батька Віталіни, – заявила Мазур. – І підтвердити їх походження досить легко. Так що на покупку жодної з квартир Армен Борисович їй кошти не виділяв, це легко перевіряється. Більше того, для покупки однієї з квартира Віталіна брала кредит – 10 мільйонів рублів, що його й сьогодні продовжує погашати зі своєї зарплатної картки».
Також жінка додала, що в театрі як директор Віталіна отримувала зарплату в 120 тисяч рублів, тоді як у Армена Борисовича, який періодично виходить на сцену, оклад становив лише 100 тисяч. «Ніяких зайвих грошей у цій сім’ї не було. Скажу вам більше: після розлучення з Тетяною Власовою Армен Борисович залишився ні з чим, рахунки його були порожні. І в нього за півтора року не було жодної великої пропозиції ні від кінокомпаній, ні від телешоу», – говорить Е. Мазур.
Якщо їй вірити, то всі гроші народного артиста йшли на його ліки й дороге взуття, що його дружина замовляла йому виключно в одного майстра з Баден-Бадена. До речі, користувачі соцмереж не повірили жодному слову Е. Мазур і назвали все це відвертою брехнею, зазначивши що батько Е. Цимбалюк кілька років працював інженером у цьому ж театрі. «Тоді звідки мільйони доларів у її папашки?», – писали користувачі Інтернету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *