Грошове дерево – міф чи реальність?

Важко сказати, коли народилося це повір’я про грошове дерево, але користується воно вірою та любов’ю людей повсюдно і незаперечно. Роль грошового дерева в більшості випадків приділяється скромній товстянці деревоподібній.
Хоча, при погляді на це деревце, можна здогадатися, чому саме товстянці люди довіряють свої надії на процвітання. Листочки товстянки надзвичайно схожі на дзвінкі монети –круглі, блискучі, симпатичні.
Виростити своє грошове дерево не складно. Для початку можна придбати його в магазині або «запозичити» листочок чи гілочку в когось, щоправда, крадькома. В народі кажуть, що крадене росте краще.
Перед тим, як посадити «запозичений» пагінець, дайте йому трохи підсохнути, і через 3-5 годин посадіть у горщик із землею. До речі, прекрасно підійде земля, призначена для кактусів.
Щоб підстрахуватися, накрийте паросток скляною банкою, але давайте вашому грошовому деревцю неодмінно подихати свіжим повітрям хоча б раз на день. Коли ви переконаєтеся, що товстянка «підхопилася», то можете прибрати ковпак.
Незважаючи на те, що товстянка не капризуля, все-таки не забувайте її поливати щоразу, коли земля підсохне. Також забезпечте їй гарне освітлення, тому що вона дуже любить сонечко.
Згідно з фен-шуєм, грошове дерево треба розмістити в південно-східному секторі квартири, в ідеалі, звичайно, на підвіконні. Південно-східний сектор – це зона багатства, тому для грошового дерева він підходить найбільше.
Ще багато людей радять закопувати в горщик із грошовим деревом монетку, очевидно, для посилення ефекту. З цією ж метою дерево прикрашають на Новий рік різними монетками й купюрами.
Багато хто вважає, що грошове дерево дуже часто виступає в ролі провісника. Покриваючись багатим, новим листям, починаючи посилено рости, воно говорить про те, що на людину чекають приємні фінансові несподіванки. А ось якщо деревце марніє або з нього обпадають листочки, то приготуйтеся до деяких грошових труднощів. І в жодному разі не лайте за це свою товстянку. Вона робить усе можливе, щоб вам допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com