Тепер і на їхній вулиці свято


Давно очікувана й приємна подія сталася нещодавно в Зарудді Бондарівської внутрішньої територіальної громади: село засвітилося вогнями. Це особливо тішить місцевих мешканців, адже з настанням осінньо-зимової пори й ранніх сутінків вуличне освітлення дуже доречне.
Електроопори встановлені по вулиці Шкільна, зазначає очільник бондарівської громади В’ячеслав Бондар, де, окрім приватних садиб, розташований і місцевий загальноосвітній навчальний заклад. Монтажні роботи здійснили швидко – за кілька днів – і вже давно: ще в серпні. А ось сам процес введення в експлуатацію затягнувся в часі й завершився лише зараз.
Відтепер ліхтарі вмикаються в Зарудді о шостій годині вечора, каже В’ячеслав Бондар, а вимикаються о шостій ранку. Електролампи встановлені енергозберігаючі, світлодіодні LED, тож на освітленні не економлять.
Нічне сяйво на вулиці – не єдиний привід для радості тутешніх селян. Цьогоріч у Зарудді з’явився й новий, сучасний дитячий майданчик із гойдалками, гірками тощо, й паркан навколо цвинтаря. До слова, обнесли парканом нинішнього року й кладовища в Остапцях, Ревівці й Бондарях. У Бондарях, крім того, останнім часом встановили дитячий майданчик, облаштували футбольне поле, відремонтували клуб.
Наразі всі свої подальші плани і сподівання бондарівська громада пов’язує з діяльністю Новогалещинської об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com