«Арлекінці» вкотре підкорили сцену

«Арлекін» отримує нагороди.

До численних нагород добре відомого на Кременчуччині зразкового аматорського циркового колективу «Арлекін» Піщанського центру культури й дозвілля нещодавно додалася ще одна: дипломи лауреата І ступеня та кубки переможця ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографії й циркового жанру «Моя країна».
Цей захід є щорічним проектом громадської організації «Планета талантів» і проводиться з метою виявлення й підтримки талановитих виконавців у сфері хореографічного мистецтва й циркового жанру серед освітніх установ культури й мистецтва України, студій танцю й циркових студій, установ додаткової освіти дітей і дошкільного виховання. Тобто, участь у ньому беруть усі, хто залюблений у неповторний світ грації, пластики, витонченості й краси.
Юні піщанські артисти виступали на одному з кращих майданчиків міста Харків – малій сцені театрально-концертної зали Харківського націо­нального академічного театру опери й балету імені М. В. Лисенка. На суд високоповажного журі в складі кращих фахівців культури й мистецтва України та зарубіжних країн, викладачів провідних установ професійної освіти «арлекінці» у двох вікових категоріях представили два оригінальні номери: «Школа» та «Стрічки». Майстерністю виконання вони вразили не лише численних глядачів та «колег» по сцені, а й вимогливих суддів, і в результаті стали першими в обох вікових групах.
Окрім нагород, вручених цирковому колективу за перемоги в конкурсі, керівник студії Ірина Томурко й балетмейстер Маргарита Калініченко отримали ще й подяку за підготовку дітей, які виявляють цікавість до мистецтва, й за виховання талановитого підростаючого покоління. Та найголовнішим призом і для керівників, і для юних піщанських артистів стали, безсумнівно, налагодження тісних творчих стосунків зі своїми ровесниками з інших регіонів України, обмін досвідом, подальший розвиток і вдосконалення особистих мистецьких талантів і… шквал незабутніх, яскравих, позитивних емоцій. Саме це й додає їм натхнення, наснагу й прагнення підкорювати нові вершини.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com