Де руки й охота – там скора робота

Подружжя Біликів за роботою.

Змінювати світ навколо себе своїми руками – за таким принципом живе небайдужа частина потоківської громади. Розчистити лісовий масив чи прибрати прибережну зону Псла, облаштувати й облагородити територію відпочинку чи висадити сільський парк – місцеві активісти завжди із завзяттям беруться до справи.
Серед таких непосидючих і легких на підйом потоківчан – і енергійна родина Олександра й Ольги Біликів. Вони повсякчас долучаються до всіх загальносільських заходів, а почасти й самі виступають їх ініціаторами. Ось і зараз сім’я завершує роботу над спорудженням казкової дитячої хатинки, що затишно розташувалася на ігровому майданчику біля двоповерхових будівель по вулиці Калиновій у Потоках.
– Це їхні власні ідея й бажання, – говорить місцевий депутат Вікторія Мар’яненко. – Я лише допомогла з будматеріалом – домовилася з лісництвом за дошки. Вони ж, поки були у відпустці, змайстрували все самі. Будиночок уже практично готовий, тепер ми всі гуртом зберемо кошти на фарбу, розмалюємо його яскраво – і буде тутешній малечі неабияка втіха. До Олександра Олексійовича й Ольги Василівни частенько навідується в гості дворічний онучок Артемко, тож дідусь із бабусею і йому старалися зробити велику приємність.
До слова, чарівна хатинка – не єдиний подарунок родини Біликів місцевій дітворі. Вони й до цього постійно щось майструють, ремонтують, впорядковують на дитячому майданчику. Та й узагалі сім’я дуже креативна, діяльна, завжди сповнена цікавими ідеями й новаціями і здатна надихати на них інших. Та найголовніше – готова першою підставляти для благого діла свої всевміючі і працелюбні руки.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com