А. Пугачова прокоментувала вінчання з М. Галкіним

Російська співачка Алла Пугачова й телеведучий і комік Максим Галкін нещодавно, в одній із церков, вирішили обвінчатись. Після майже 6 років подружнього життя в присутності їхніх дітей вони дали свою клятву перед Богом.
Алла Пугачова вже подякувала всім шанувальникам за численні привітання та відверто розповіла про вінчання як про важливий крок у її житті.
«Спасибі всім за привітання !!! Я все життя буду каятися за перше вінчання і просити прощення в Бога. Це був необдуманий, спонтанний і досить наївний крок. Біс поплутав. Слава Богу, що мені ще можна другий раз вінчатися. Сьогодні це осмислене і праведне дійство в ім’я любові й вірності до кінця моїх днів. Господи! Продовжи моє щасливе життя якомога довше в здоров’ї і благополуччі мого чоловіка і дітей. Амінь», – щиро поділилася російська виконавиця.
До слова, Алла Пугачова була чотири рази офіційно одружена: з литовським цирковим артистом Міколасом Орбакасом (1969-1973), з кінорежисером Олександром Стефановичем (1977-1981), з продюсером Євгеном Болдіним (1985-1993) та зі співаком Філіпом Кіркоровим (1994-2005), з яким і вперше вінчалась.
Варто зазначити, що М.Галкін та А.Пугачова зустрічаються з 2001 року, у 2005 році вони почали жити разом, а одружились – 23 грудня 2011 року. Окрім доньки А.Пугачової від першого шлюбу – 46-річної Крістіни Орбакайте, в Алли та Максима є двоє спільних дітей від сурогатної матері – 4-річні двійнята Гаррі та Ліза.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *