Киянка за ноги впіймала чоловіка, який випав із 9-го поверху

Жителька Святошинського району Києва 56-річна Ольга Михайленко дивом врятувала свого сусіда Володимира Блискуна – жінка впіймала чоловіка, коли той пролітав повз її балкон. Про це повідомляють «Факти».
За словами чоловіка, він палив на балконі, поки на нього кричала дружина. Згодом він переліз на зовнішній бік балкону й сказав, що вистрибне, якщо його супутниця не заспокоїться.
«Насправді, звичайно, не збирався цього робити – дев’ятий поверх все-таки! Сказав просто, щоб вона злякалася і припинила сварку, але коли я спробував залізти назад на балкон, нога зісковзнула, шльопанець полетів униз – і я зірвався. Встиг ухопитися руками за край бортика, повис на кілька секунд, а потім пальці розчепилися», – розповів В. Блискун.
На щастя чоловіка, у цей момент 30-річний син Ольги сказав матері, що над балконом висять чиїсь штани. За словами жінки, вона підійшла подивитися, що то, і зрозуміла, що це ноги сусіда зверху.
– Я не встигла нічого подумати – в наступну секунду він зірвався. Як мені вдалося зловити його на льоту, я навіть уявити собі не можу. Але факт залишається фактом: коли він пролітав повз, я схопила його за литки. Після цього він перекинувся догори дригом і завис, – сказала жінка.
Рятівниці довелося протримати чоловіка в руках півгодини, поки не прибула допомога. Вона розповіла, що за цей час вже не відчувала рук і боялась випусти ти сусіда. Чому ніхто більше не підтримав жінку (той же 30-річний син) – «Факти» мовчать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *