Сім помилок при розчісуванні волосся

Коли ми стикаємося з проблемами свого волосся, шукаємо виходи, міняючи шампуні й кондиціонери. Але чи замислювалися ви, що навіть те, як ви розчісуєте волосся, відіграє важливу роль?
Незважаючи, що розчісування волосся настільки природня і звична дія, багато жінок роблять це неправильно. Постарайтеся не робити подібні помилки, і змініть спосіб розчісування волосся.

1. РОЗЧІСУВАННЯ ВІД КОРЕНІВ ДО КІНЧИКІВ
Якщо розчісування волосся починати від коренів, протягаючи щітку до кінчиків, то волосинки легко відриваються . Замість цього краще починати розчісування з кінчиків, піднімаючись по кілька сантиметрів до коренів. Такий метод набагато бережніший і ніжніший стосовно вашого волосся.

2. РОЗЧІСУВАННЯ ВОЛОГОГО ВОЛОССЯ
Незважаючи на те, що розчісування мокрого волосся – це наша усталена звичка, і це набагато легше, ніж укладати висушене волосся, слід припинити цю практику, оскільки це дуже шкідливо. Будучи мокрим, ваше волосся наповнене вологою, надто напружене й натягнуте. В такому стані воно більш уразливе й розривається легше. Тому спочатку висушіть його, й лише потім беріться за гребінець.

3. РОЗЧІСУВАННЯ СПЛУТАНОГО ВОЛОССЯ
Якщо ваше волосся має тенденцію до сплутування, тоді краще використовувати гребінь із широкою відстанню між зубцями. Рекомендується перед цим сприснути волосся зволожувачем, що забезпечує легке розчісування.

4. НЕ РОЗЧІСУЙТЕ ДОВГО
Якщо ви дивилися старі фільми, то могли бачити, як жінки з чудовими шевелюрами, сидячи перед дзеркалом, розчісують їх дуже довго. Але насправді занадто довге розчісування не сприяє особливо здоров’ю вашого волосся. Краще робити це не довго, а якісно.

5. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРАВИЛЬНУ ЩІТКУ
Інструменти, що ними ви користуєтеся при розчісуванні, також слід підбирати дуже ретельно. Перевагу слід віддавати щіткам із натуральними зубцями й дерев’яними ручками. Вони більш щадні до волосся, ніж синтетичні, оскільки віддають йому натуральні олії й компоненти, що містять у своєму складі.

6. РОЗЧІСУВАННЯ БРУДНИМ ГРЕБІНЦЕМ
Ви повинні чистити свої щітки й гребені не рідше одного разу на тиждень, а якщо ні, то вони закупорюються продуктами життєдіяльності волосся та брудом. Тільки уявіть собі, що ви розчісуєте чисте волосся щіткою із залишками тижневого або навіть місячного бруду!
Для очищення спочатку видаліть усе волосся, поплутане між зубцями на гребені або щітці, а потім покладіть у теплу воду, додайте мило або шампунь, щоб зробити піну, промийте й покладіть на рушник – нехай просохне.

7. ВОЛОССЯ ЕЛЕКТРИЗУЄТЬСЯ
Занадто часте розчісування може призвести до електризування. Якщо у вас є такі проблеми, ви можете збризнути гребінець антистатиком. Також добре допомагає мінеральна вода: її потрібно залити в пульверизатор і додати кілька крапель улюбленої ефірної олії. Для укладки використовуйте пінку або віск, у них також міститься антистатик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *