Як зберегти капусту свіжою до весни

Зберегти капусту впродовж усього зимового періоду не складно. Для цього існують ефективні й перевірені способи. Кожний може вибрати один із них, що найбільше підходить для конкретних умов проживання.
В усіх способах зберігання існують обов’язкові загальні правила:
– необхідно відбирати тільки капусту середніх і пізніх сортів з високим ступенем лежкості;
– температура повітря в приміщенні має бути постійною – від -1 до +1°С;
– необхідна висока вологість повітря – 85-98%.
Дуже важливо дотримувати всіх цих правил. Наприклад, ранні сорти взагалі не годяться для тривалого зберігання. При температурі повітря в приміщенні, де зберігається капуста, більше чотирьох градусів тепла овочі почнуть лопатися й рости. А при низькій вологості повітря голівки зав’януть, втратять соковитість.

ЗБЕРІГАННЯ КАПУСТИ У ВИСЯЧОМУ ПОЛОЖЕННІ
При виборі цього способу зберігання необхідно при збиранні врожаю зберігати головку разом із коренем і крайнє листя темно-зеленого кольору. Воно за час тривалого зберігання підсохне й буде служити захисним шаром для капусти від появи гнилі.
А за головку дуже зручно підвішувати капусту на найбільшій висоті.

ЗБЕРІГАННЯ В ДЕРЕВ’ЯНИХ ЯЩИКАХ
Цей спосіб себе виправдає, якщо дотримувати правила гарної вентиляції між овочами. У кожному ящику буде зберігатися 10 головок капусти: 5 у нижньому шарі й 5 у верхньому. Кожна головка має бути з невеликою ніжкою (близько 3 см). Перший шар викладається нагору ніжками, а другий – униз. У такій конструкції вони не заважають одне одному й не перешкоджають повітропроникності.

ЗБЕРІГАННЯ В ПІСКУ
У цьому способі існує два варіанти. Для першого варіанта капустини мають бути з обрізаними ніжками. Їх потрібно укласти в ящик великої глибини на відстані не менше 5 см одна від одної і повністю засипати сухим піском. Можна також викласти й другий, і третій шар, залежно від глибини ємності.
Для другого варіанта капуста потрібна з ніжками (близько 8 см у довжину). На дні дерев’яного ящика має бути шар піску 20 см, у який ці ніжки необхідно застромити.

ЗБЕРІГАННЯ В ТЕРМОКОРОБІ
Цей спосіб підійде власникам міських квартир із балконами. В якості ємності для зберігання можна використовувати ящики з пінопласту, що їх укутують теплими ковдрами, або самостійно виготовлений термокороб.

ЗБЕРІГАННЯ В ПАПЕРІ
Для упаковки кожної головки буде потрібний обгортковий папір або звичайні газетні й журнальні аркуші. Капуста в такій паперовій одежинці складається в будь-які ємності з великими отворами для гарної вентиляції (наприклад, кошики, пластмасові ящики або коробки).
Необхідно стежити час від часу за пакувальним папером, щоб він залишався в сухому стані. Намокле впакування потрібно терміново замінити, щоб не почалося гниття капусти.

ЗБЕРІГАННЯ НА ПОЛИЧКАХ
Такі полички або стелажі є майже в кожному підвалі чи льосі. Вони розташовані уздовж стін і не потребують додаткової перебудови для капусти. Просто розкладіть капустяні голівки догори ніжками й на відстані одна від одної не менше 3-5 см.

ЗБЕРІГАННЯ В КРЕЙДІ АБО ВАПНІ
Вапно або крейдовий порошок захищають овочі від хвороб і грибка впродовж тривалого часу. Необхідно провести ретельне опудрювання кожної голівки, а вже потім вибирати подальший спосіб зберігання. Оброблені таким чином овочі можна зберігати в підвішеному стані, на поличках, у пірамідах і в ящиках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *