Юрій Горбунов зізнався, що одного сина йому замало

Телеведучий Юрій Горбунов зізнався, що не проти мати більше дітей. Крім того, чоловік повідомив, що вони з Катериною Осадчою вже похрестили свого синочка Івана, і хрещені в нього відомі та медійні. Однак. хто саме – поки секрет. Про це Ю.Горбунова сказав «Комсомольській правді в Україні».
Коли Юрія запитали, чи хоче він ще дітей, телеведучий відповів: «Так. Скільки Бог дасть, стільки й буде. Але одного мало – це точно».
Зараз Ю.Горбунов легко може сам упоратися зі своїм первістком, якому ще немає року. «Катю якось викликали на роботу, на термінову зйомку, в няні був вихідний. Вона мала повернутися через кілька годин, але повернулася пізніше. І я годував, міняв памперси, вкладав спати, одягав, ходив із ним гуляти», – розповів Юрій.
«Коли ти розумієш, яка це відповідальність, що це твоя дитина, і крім тебе цього ніхто не зробить, це круті відчуття. Тільки коли він плакав, мене охоплювала паніка. Але зараз він уже постаршав, стало простіше», – поділився телеведучий.
Щодо хрестин синочка Ю.Горбунов зробив інтригу. «В нас дві пари хрещених. Ми поки не хочемо афішувати імена цих людей. Єдине, що можу сказати, це публічні люди – кіновиробники, зірки шоу-бізнесу та медійні бізнес-леді. Прийде час – і всі про все дізнаються», – сказав Юрій.
Тим часом ходять чутки, що одним із хрещених сина К. Осадчої та Ю.Горбунова став шоумен Потап.
Нагадаємо: в лютому цього року К.Осадча народила Ю.Горбунову сина. Це друга дитина 34-річної Каті, яка має старшого сина Іллю від першого шлюбу, та первісток 47-річного Юрія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *