50-літній і вічно молодий…

По-родинному тепло, дружно й затишно відзначив 1 грудня свій півстолітній ювілей кам’янопотоківський дошкільний навчальний заклад «Ялинка».
Як і годиться, день народження дитячого садка пройшов цікаво, радісно й справді казково – в тісному колі друзів та почесних гостей, із теплими словами вітань і приємними святковими подарунками. Імениннику зичили достатку, процвітання, довголіття, працівникам – задоволення від улюбленої роботи, а маленьким вихованцям – рости здоровими, розумними й не забувати дорогу до світлого Дому їхнього дитинства.
За 50 літ свого існування цей сільський дитячий заклад пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази. Сьогодні «Ялинку» відвідують сім десятків місцевих дошкільнят, про яких із любов’ю й турботою дбають десять педагогічних працівників, закоханих у свою професію. Вони щодня віддають частинку своєї душі й серця маленьким вихованцям, оточують їх материнським теплом, зігрівають дитячі душі, ведуть малюків у світ цікавого і прекрасного.
За досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди ювілею колективу дошкільного навчального закладу «Ялинка» була оголошена подяка.
Тетяна Керімова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com