Наші здобутки – результат плідної праці

Шановні жителі Новознам’янської сільської об’єднаної територіальної громади, депутати, працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Вам випала доля працювати в нелегкий період державотворення й утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян. Завдяки нашій плідній праці Новознам’янська громада має значні здобутки.
Починаючи з 2016 року, всі заклади освіти були передані в підпорядкування об’єднаної громади. У зв’язку з цим до місцевого бюджету була спрямована освітня субвенція з державного бюджету на заробітну плату педагогів навчальних закладів. Крім того, фінансування всіх поточних та капітальних видатків здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.
За цей період у Новознам’ян­ському навчально-виховному комплексі проведений капітальний ремонт будівель, зокрема, перекладена аварійна цегляна стіна будівлі школи, замінені всі вікна на енергозберігаючі, проведене перекриття покрівлі на будівлях з утепленням, утеплені фасади будівель школи та їдальні, відремонтовані класні кімнати, облаштована прибудинкова територія покриттям із тротуарної плитки. Комп’ютерний клас забезпечений відповідним обладнанням. Придбані електрична плита й витяжка для їдальні, закуплене сучасне музичне обладнання для проведення заходів.
У Вільнотерешківській загальноосвітній школі I-III ступенів ім. Волочая проведені заміна вікон на енергозберігаючі у спортивній залі та їдальні, ремонт у приміщеннях школи, ремонт стельового покриття, облаштоване Led освітлення, замінені двері у всіх класних кімнатах, збудований пандус. Придбані комп’ютерна техніка та музичне обладнання.
У Майбородівській загальноосвітній школі I-II ступенів проведений капітальний ремонт у приміщеннях школи, замінені двері у всіх класних кімнатах на металопластикові, здійснені ремонти ганку, пандусу, облаштоване покриття з тротуарної плитки на прибудинковій території, збудована скважина для безперебійного водопостачання навчального закладу.
Усі навчальні заклади нашої територіальної громади забезпечені мультимедійними дошками, проекторами, екранами. До кінця поточного року планується закінчити монтаж нового спортивно-ігрового обладнання на спортивних майданчиках шкіл нашої громади. В дошкільному навчальному закладі «Малятко» с. Вільна Терешківка проведений капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням, облаштоване покриття з тротуарної плитки на прибудинковій території. В дошкільному навчальному закладі «Світанок» с. Майбородівка проведений капітальний ремонт приміщень, облаштований харчоблок для приготування їжі, встановлена огорожа навколо прибудинкової території, збудований пандус. Здійснене технічне переоснащення теплогенераторної шляхом заміни газових котлів більшої потужності для забезпечення температурного режиму в дитячому закладі.
Не залишені поза увагою й заклади культури. В Новознам’янському сільському клубі утеплений фасад будівлі, капітально відремонтовані кімнати та підлога в глядацькій залі. Встановлене електричне стельове опалення.
В Писарщинському сільському клубі перекритий дах, встановлена водостічна система, закуплене музично-акустичне обладнання.
У Вільнотерешківському сільському будинку культури встановлене електричне стельове опалення в фойє та в частині робочих кабінетів.
Проведені роботи з водопостачання. Наразі виконуються роботи з технічного переоснащення системи опалення глядацької зали, капітального ремонту глядацької зали, коридору, сцени, службового приміщення, господарської будівлі.
Для надання адміністративних послуг населенню територіальної громади проведений капітальний ремонт будівлі в с. Нова Знам’янка.
На сьогодні завершуються роботи з капітального ремонту приміщення Майбородівського фельд­шерсько-акушерського пункту та втановлення й облаштування дитячих, спортивних ігрових майданчиків у селах Нова Знам’янка й Майбородівка.
Збудовані лінії зовнішнього вуличного освітлення в с. Нова Знам’янка по вулицях Гоголя, Щорса, Енергетиків, О.Вовка; у
с. Вільна Терешківка – по вулиці Центральній, у с. Майбородівка – по вулиці Центральній. Зараз здійснюються роботи з облаштування освітлення вулиці Великий Шлях у селах Нова Знам’янка та Вільна Терешківка.
Збудована дорога з асфальтним покриттям протяжністю 1,8 км по вулиці Гоголя та провулку Шкільному в с. Нова Знам’янка. В результаті було досянуто сполучення з містом Кременчук у північно-західному напрямку.
З осені 2017 року діє рух маршрутного транспорту. Проведений поточний ремонт місцевих доріг загального користування.
На території Новознам’янської об’єднаної територіальної громади в поточному році зареєстрована громадська спортивна організація «Вільтер». Сільська рада надає фінансову підтримку діяльності та розвитку цієї громадської спортивної організації.
На території громади здійснює свою діяльність Майбородівське комунальне підприємство, що надає послуги населенню з водозабезпечення та водовідведення, вивезення побутових відходів, благоустрою. Для його ефективної роботи придбані спеціалізоване обладнання для комунальної техніки, вантажний автомобіль, господарчі інструменти, проведений капітальний ремонт КНС та гідродинамічне очищення свердловини.
Завершені роботи з топографічної зйомки сіл Вільна Терешківка, Майбородівка, Мирне, Писарщина для виготовлення генеральних планів.
Дякую всім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки попередніх поколінь, усім, хто причетний до вирішення повсякденних турбот наших громадян!
Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашої громади, що є запорукою щасливого майбуття незалежної демократичної України.
Нехай же це свято додасть усім нам єдності й упевненості в тому, що лише спільними зусиллями ми перетворимо рідну Україну в успішну європейську державу, про яку мріяли Герої Небесної Сотні й за яку платять дорогу ціну наші герої-бійці на Сході.
Від щирого серця зичу всім депутатам сільської та районної рад, громадським активістам села, підприємцям, працівникам виконавчого комітету мирного неба та впевненості у світлому майбутті, міцного здоров’я й добробуту, родинного тепла й затишку! Хай ваш високий професіоналізм, відповідальність і надалі сприяють зміцненню української державності та підвищенню життєвого рівня громадян!
Ірина Кобка, Новознам’янський сільський голова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com