Програма «Орел і решка» прощається з ведучою

Ведуча тревел-програми «Орел і решка» Регіна Тодоренко йде з шоу. Про це вона повідомила у відео на YouTube-каналі передачі.
«Всім привіт. Мене звати Регіна Тодоренко і я здаю свою зміну ведучої в «Орел і решка». Мій дозор закінчений. Усім величезне спасибі. Я йду», – сказала Р.Тодоренко.
У вільний час співачка й телеведуча збирається вийти заміж, народити дитину і просто відпочити.
«Я так багато вже зробила, так багато віддала й так багато взяла, що хочеться давати дорогу молодим. Мій вік обчислюється не роками, а країнами. А країн уже 105! Так що відчуваю себе на 105, – каже телеведуча в інтерв’ю «Комсомольській правді в Україні».
– Часто робочий процес у нашій команді був складним, а зйомки тривали не один і не два дні, а чотири роки. На самому початку, коли мені повідомили, що я пройшла кастинг, я й уявити собі не могла, що мене так затягне. Подорожі були для мене своєрідним викликом: чи зможу я осилити таку кількість країн, чи підкориться мені наступна країна, які страхи мені належить подолати в собі і на що я ще здатна? Кожен раз, коли закінчувалися зйомки нового сезону і я поверталася додому, я думала про те, що, може, пора зупинитися, що я, можливо, займаю чиєсь місце і мені пора розвиватися далі».
Регіна розповіла, що за час зйомок вона не бачила, як дорослішає її племінник, старіють батьки. Більшість разів із рідними вона спілкувалася телефоном. Водночас артистка не жалкує про участь у проекті.
«Дуже хочу повчитися в американській кіноакадемії й одного разу отримати Oscar, хочу створити власне телевізійне шоу, хочу вийти заміж, народити дітей і відправитися в подорож по світу, але вже в іншому форматі – разом зі своєю сім’єю», – додала Регіна.
Регіна Тодоренко – українська співачка, ведуча, композитор та автор пісень. Телевізійну кар’єру розпочала у 2008 році на сцені проекту «Фабрика зірок-2». Була солісткою гурту Real O. З січня 2014-го стала ведучою програми «Орел і решка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *