Серця, в яких живе любов до ближнього


Нещодавно Україна й уся світова спільнота відзначили Міжнародний день волонтерів. Ця дата встановлена на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства і вшанування людей, які цілком безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога.
Благородні традиції взаємодопомоги і співпереживання здавна прописалися і в Україні, але найбільшого свого підйому вони набули у 2014 році – саме Революція Гідності дала поштовх розвитку в нашій країні волонтерства, яке з поодиноких випадків виросло в потужний громадянський рух. Активну участь у ньому беруть і жителі Кременчуцького району – звичайні люди, працівники й пенсіонери, молодь і школярі, які вносять часточку своєї душі й праці у спільну мету – забезпечення наших бійців у зоні проведення антитерористичної операції одягом, провізією, продуктами, медикаментами; підтримку самотніх і немічних стареньких; допомогу дітям. Саме їм – тим, хто бачить і відчуває чужий біль, хто не байдужий до чужого горя, в чийому серці живе любов до ближнього, і був присвячений районний захід, підготовлений і проведений працівниками районного сектору культури 5 грудня у великій залі адмінбудівлі.
На адресу кременчуцьких волонтерів лунали теплі привітання й слова щирої подяки та визнання їхньої праці. Серед цієї великої когорти небайдужих з особливою шаною називалися імена найактивніших – голови волонтерської організації «АТО-Майдан-Кременчук» Леоніда Харченка; голови громадського формування «Потоцька сотня» Кам’янопотоківської сільської ради Костянтина Пташинського та учасника цього формування Олексія Дементьєва; голови громадської організації «Громадський контроль та допомога» Сергія Полюховича; керівника волонтерської групи «Волонтер – це стан душі» Кам’янопотоківської сільської ради Ніни Реви та волонтера групи Ніни Дубровної; волонтерів Надії Кривонос із Новознам’янської об’єднаної територіальної громади, Олега Радченка – з Потоківської сільської ради, Станіслава Шуліки, Надії Шевченко, Лариси Нетюхайло – із Салівської сільської ради, Сергія Горба – з Піщанської об’єднаної територіальної громади, Ганни Галушкіної й Оксани Івахненко – з Пришибської об’єднаної територіальної громади, Василя Жили – з Недогарківської об’єднаної територіальної громади, Ольги Мишун – із Білецьківської сільської ради та інших. За активну громадську позицію та волонтерську діяльність, патріотизм, посильну допомогу й підтримку військово­службовців у зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Міжнародного дня волонтера їм були вручені грамоти та квіти.
Окремі слова подяки були звернені на святковому заході й до наймолодших волонтерів та їхніх керівників – учнів загальноосвітніх навчальних закладів району й педагогів. Адже це завдяки їхнім старанням, небайдужості й доброті відправляються українським захисникам на Схід автомобілі з теплими речами, маскувальними сітками, засобами захисту, медичними препаратами, книжками, овочами, фруктами тощо. Школярі проводять доброчинні ярмарки, різноманітні акції, аби зібрати кошти на лікування поранених, із любов’ю й турботою виготовляють обереги для солдатів, пишуть листи, вірші, малюють малюнки. Активно долучаються до таких доброчинних справ педагогічні колективи Садківської, Кам׳янопотоківської, Потоківської, Салівської, Малокохнівської, Чечелевської, Зарудянської загальноосвітніх шкіл, Білецьківського та Ялинцівського навчально-виховних комплексів, навчальних закладів об’єднаних територіальних громад.
Окрім поздоровлень і подяк линули й пісенні дарунки присутнім у залі волонтерам. Гарний настрій і приємні емоції подарували виступи Анастасії Музики та учасників вокального колективу «Родзинки» Потоківського центру культури й дозвілля.

Саме завдяки українським волонтерам – їхній шляхетній жертовності, активній громадянській позиції й фанатичній відданості справі – Україна вистояла й зберегла незалежність. Небайдужість, душевний неспокій, щедрість серця й невтомна праця цих людей додають віри в те, що в нашого народу є майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com