Кому моляться ті, хто скоїв ДТП; чи вдалий нині час для екзаменів і звідки прийде радість

Сьогодні преподобного Парда відлюдника, який жив у V – VІ століттях. До того як стати справжнісіньким святим, Пард був успішним підприємцем і займався перевезенням на далекі відстані різних вантажів. Замість фур, бусиків та вагонів у нього були верблюди, мули, віслюки і коні. Якось він з караваном направлявся до Єрихону (між іншим, найстаріше місто на планеті) і під ногами одного з верблюдів випадково загинув юнак. Це було серйозне ДТП – вага верблюда сягає 500 – 600 кг. Звісно, не Toyota Land Cruiser з її 2 600, але все ж… Хлопчина був сиротою, тож платити не довелося нікому ні копійки, але дорожня пригода так приголомшила Парда, що він (уявіть лишень!) роздав жебракам усе своє майно і подався в пустелю замолювати ненавмисне вбивство. Там він набрів на печеру в якій спав лев. Нещасний чоловік взяв палицю й намагався всіляко допекти звірові аби той розлютився й розтерзав його, але чи то лев був ситий, чи то мав сумирний характер, але чіпати дивака не захотів. Тоді Пард пішов і ліг прямісінько на стежці, якою лев ходив до водопою, втім і тут хижак чомусь проігнорував людину. Подібна поведінка звіра стала для Парда знаком, що Господь простив його, але він все одно останок життя провів у печері, молячись і постуючи.

Святому Парду відлюднику зазвичай моляться ті, хто скоїв ДТП.

Якщо сьогодні вітер подує з півночі – за два тижні буде дуже холодно, а якщо з півдня чи заходу – найближчим часом очікувати морозів не варто.

Іменини святкують Павло, Степан, Трифон, Сусанна.

Місяць росте, сьогодні 10-ий і 11-ий місячні дні. Зі знаку Овна місяць переходить у знак Тільця. Чудовий в усіх сенсах день, але для екзаменів, вирішення важливих фінансових задач, операцій з нерухомістю – не надто сприятливий. Чим би ви не займалися, маєте довести почате до кінця. Добре проводити медитації з вогнем, відвідувати салон краси, перукарню. Перед сном обов’язково «відпустіть» усі думки, почитайте щось для умиротворення духа, помоліться. Не думайте, що Бог вас не чує чи не розуміє. Не квапте Його – у Нього все вчасно. Від того матимете велике умиротворення і радість.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1885 році: -24,8; а найтеплішим у 1998 і 2011 – +8,4.

Джерело: https://www.ukrinform.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com