Безкоштовне місце на кладовищі: Віктор Бронюк розповів про привілеї у Вінниці

Знижку на телефон та комунальні платежі має лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк як Почесний громадянин Вінниці.
У цьому співак не бачить нічого особливого, адже вважає подібні номінації пережитками радянського минулого.
«Я був 33-ім почесним, зараз 34-й уже є. Почнемо з того, що ставлюся до цього так собі. І, чесно кажучи, в мене питають, чому я до цього часу не подаю документи на звання заслуженого чи ще щось. Мені здається, що це трошки пережитки «совєтщини», – розповів Віктор Бронюк в інтерв’ю «Конкуренту».
«Я, окрім того, що займаюсь музикою, займаюсь громадською діяльністю, очолюю благодійний фонд «Подільська громада» у Вінниці. Це така потужна організація, яка вже багато років входить до десятка найкращих фондів громад України. Ми взагалі найкращий фонд. Багато робимо цікавих соціальних проектів і фактично якась, напевно, діяльність впала в око комісії. Мене підтримала громадська організація й висунули».
За словами Віктора Бронюка, привілеями, що їх він отримав разом зі званням Почесного громадянина, він не користується.
«Які привілеї? Там є, до речі. Це дуже серйозна річ, телефон – 25 %, по-моєму, платити за міський чи безкоштовно, я не вникав. У громадському транспорті є якась знижка. Є знижка на комунальні деякі платежі. Якщо чесно, то ми ними не користуємось. І ще, по-моєму, є місце на кладовищі безкоштовне», – каже Віктор Бронюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com