Художниця створює незвичайні картини з їжі

Київська художниця Дарина Косар створює картини з їжі. Замість фарб використовує різноманітні продукти – овочі, фрукти, солодощі.
«Я з підліткового віку захоплювалася фотографією. Пробувала себе в різних напрямках: знімала весілля, портрети, натюрморти, – розповідає Gazeta.ua Дарина Косар.
– Був період, коли захворіла і цілий місяць знаходилася вдома. Не могла кудись вийти, щоб пофотографувати. Тому вирішила зробити композицію з підручних засобів: взяла кавові зерна, з яких зробила надпис good morning, та чашку для кави. Виклала фотографію в соцмережі. Хтось її побачив і від мого імені відправив на конкурс, де вона виграла. Після того почала робити картини з кави та чашок».


Картини Дарини Косар мають попит за кордоном. Фірми замовляють їх, щоб привабити клієнтів або прорекламувати свою марку.
«Із часом надійшло перше комерційне замовлення. Запропонували поекспериментувати з продуктами – спробувати зробити щось з овочами чи фруктами. Так захопилася картинами з їжі і перетворила хобі на спосіб заробітку. Працюю у двох напрямках: створення креативної реклами та креативного контенту для фірм. Співпрацювала з такими компаніями та брендами, як Shabby Apple, Modest Menu, Christian Louboutin, Belgian Boys та Katy Perry».
Художниця створила понад 200 робіт. Їх також можна споживати в їжу.


«Створити картину неможливо без ідеї. Вона може з’явитися одразу, а може через два тижні. Створення самої композиції займає від години до двох днів. Все залежить від складності роботи та продуктів, що використовуються», – каже Дарина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com