Марія Яремчук розповіла, якого чоловіка бачить поруч із собою

Співачка Марія Яремчук стала головною героїнею нового випуску тижневика «Арт-Мозаїка». В ексклюзивному інтерв’ю виданню виконавиця розповіла про свою першу серйозну мету, невинний флірт і трансформацію артистичної діяльності.
За словами Марії, музичне майбутнє їй пророкували ще в дитинстві. Перша вагома перемога в житті М.Яремчук пов’язана з грою на фортепіано.
«Я підбирала мелодію з фільму «Спрут» на піаніно і намагалася захопити великим пальцем широкий діапазон нот. Моя маленька ручка не могла дотягнутися до потрібних клавіш. Пам’ятається, цілий день сиділа й намагалася натиснути ці дві клавіші, але відстань здавалася занадто великою. І для мене було величезним досягненням, коли я вперше, ще не знаючи нотної грамоти, підібрала мелодію на слух. Мама тоді сказала, що з мене виросте музикант», – поділилася спогадами співачка.
Вирішивши присвятити життя творчості й сцені, дівчина з усіх сил намагалася відповідати своїй «ролі» – талановитої доньки знаменитого артиста Назарія Яремчука.
«В один момент я відчула, що в мені немає життя. Те, як я виглядала, поводилась на сцені, що говорила, співала і взагалі все, що робила, нагадувало чужу гру. Я намагалася комусь догодити, сподобатися, довести, що не гірше батька і сама по собі чогось варта. Все це помилкові мотивації, які змушують людей робити безглузді речі. Ось і я зрозуміла, що роблю марну роботу. Я навчилася виходити на сцену, працювати з камерою, але це не було справжньою артистичною діяльністю. Не було артиста. Істинний артист – це слуга народу, він повинен служити від душі і йому має подобатися те, що він робить», – розповіла співачка.
Також у довірчій бесіді з журналістами Марія Яремчук прокоментувала романи з колегами, які їй неодноразово приписували ЗМІ.
«Я буду відверта, зараз моє серце вільне. Романи приписували на тлі невинного флірту, не більше. Чомусь, якщо артисти з’являються на публіці разом, у цьому відразу шукають якийсь підступ. Звичайно, найгучнішою з усіх цих історій був так званий «роман» із Сашею Пономарьовим. Поруч із собою я бачу «свого» чоловіка і в мене немає якихось певних до нього вимог. Він просто повинен бути «моїм». Мені має бути комфортно, приємно і добре разом з ним», – зазначила артистка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com